Ennast ja teisi motiveerides 2023-2024 ÕPILASTELE

Erasmus+ projekt “Ennast ja teisi motiveerides” uus voor

Kandideeri Erasmus+ projekti “Ennast ja teisi motiveerides” õppereisile.

Projekti eesmärk on võimaldada õpilastel teha koostööd eakaaslastega teises riigis ning saada motivatsiooni ja inspiratsiooni oma haridustee paremaks planeerimiseks, leida väljundeid enda arendamiseks väljaspool õppetundi.

Organiseerime uue õppereisi Hispaaniasse, kandideerida saab Valga Põhikooli õpilane, vanuses 10-13.

I voor.

Saada motivatsioonikiri aadressile kersti.piir@valgapk.edu.ee, tähtaeg 31.05.2024 kell 12.00.  (Motsivatsioonikirju esitati 23). 

Motivatsioonikirja ootame eesti keeles. 

(Miks sa arvad, et sina peaksid Hispaania kooli külastama? Mida saad sina õppereisil olles oma eakaaslastele Hispaanias õpetada? Kirjelda ka oma inglise keele oskust. Kuidas sa saaksid tagasi tulles Valga Põhikooli õpilastele tutvustada, mida sa nägid? Nädalasel õppereisil arutleme koos Hispaania õpilastega, mis on motivatsioon, õpime aega paremini planeerima, ennast juhtima, seda kõike inglise keeles. Osaleme ka partnerkoolis tundides, saame osa kultuurireisidest. See on suurepärane võimalus näha Hispaania koolisüsteemi, saada osa tundidest, näha uut kultuuri, olla iseseisev, ilma vanemateta reisil, ööbida vahetusperes jne. 

Lisa kindlasti motivatsioonikirjale oma klassi number, inglise keele õpetaja nimi, sinu (kooli) meiliaadress, sinu telefoninumber, lapsevanema meiliaadress/id ja telefoninumber) 

Projektis osaleja peab olema nõus, et õppereisil tehtud pilte võib jagada kooli Facebookis, kooli kodulehel, Erasmus+ projekti portaalis. 

Reisiks väljavalitu käitub kenasti ja õppetööga on kõik korras, et nädalane puudumine koolist poleks probleemiks.

 

Parimad motivatsioonikirjade kirjutajad kutsutakse teise vooru.

II VOOR Vestlusvoor inglise keeles inglise keele õpetajatest koosneva žüriiga. 

 Suur tänu kõikidele Erasmus+ õpirände konkursil osalejatele.

Korraldame reedel, 7.juunil suulised vestlused.

Ingliskeelsele vestlusele ootame järgmisi õpilasi:

Eliise Sulumäe, Vanessa Seinpalu, Kätri Lass, Jonatan Park, Berta Park, Mait-Madis Mõttus, Markus Männiste, Stella Začek, Yelyzaveta Butko, Kendra Tserel, Simona Kurrikoff, Maibrit Nõgene, Deliisa Kütt, Eloise Vallimäe, Martin Morozov, Karolina Gudkova, Kätrin Peterson, Vladislav Dovgi, Eva Jallai

Ole valmis tutvustama ennast, oma hobisid ja osalema erinevates dialoogides, vestlussituatsioonides.

Edu ja julgust teile!

Õpetajad Kersti, Anne ja Jane

-----------------------------------------------------------------------------------------------

Kahe vooru tulemusena selguvad õpilased vanuses 10-13, kes saavad septembri lõpus/ oktoobri alguses sõita Hispaaniasse nädalasele õppereisile.


Õppereisil osalejal on väike omaosalus, 50EUR. 

Osalejal peab olema vähemalt novembrini kehtiv ID-kaart või pass. 

NB! Uuesti ei pea konkursil osalema 1. konkursil äramärgitud õpilased, kes sel õppeaastal Hispaania kooli ei külastanud.

Kersti Piir, projekti koordinaator