Uudised 2020/2021

1. klassis vajaminevad õppevahendid

20:24 27. august 2020

Allpool toodud nimekiri on soovituslik. Kui olete jõudnud juba midagi ära osta, siis saab ka need asjad ära kasutada ja ei pea tingimata uusi ostma.
ÕPILASPÄEVIKU saab iga õpilane kooli poolt KINGITUSEKS.

• koolikott – lapse tervise huvides soovitame osta võimalikult kerge ja rühti toetava koolikoti
  • üks  väikese ruuduga vihik
  • üks 16 joonega vihik + üks abijoonega vihik
  • pinal – võimalikult kerge ja lapsel lihtne käsitseda
  • 2 harilikku (keskmise tugevusega) ja 12 värvilist pliiatsit (pliiatsid soovitavalt jämedamad kolmetahulised, mis toetavad kirjutamisel väikest kätt).
  • topsiga pliiatsiteritaja
  • kustutuskumm (soovitavalt valge)
  • joonlaud, mis mahub pinalisse
  • käärid (teravad ja soovitavalt ümara otsaga)
  • liimipulk
  • jämedad õlipastellid (JOVI)
  • pehme plastiliin (karbis)
  • guaššvärvid (soovitavalt vene värvid ja mitte erksate toonidega)
  • jämedad ja peenikesed pintslid (3-4 erinevat suurust, üks võiks olla väga jäme, et tausta värvida)
  • veetops (soovitavalt kaanega)
  • joonistuspaber A4 ja A3 (paksemad lehed)
  • värvilised paberid ja mapp nende hoidmiseks
  • mapp töölehtede hoidmiseks (A4)
  • majapidamispaberit pintslite, laua ja käte puhastamiseks/kuivatamiseks kunsti- ja tööõpetuse tundides
  • Spordiriided ja -jalanõud kehalise kasvatuse tundideks nii sees kui ka väljas.
  • Mugavad vahetusjalanõud (sellised, mis ei tee tumedaid triipe, ka spordijalatsid)
  • Kaaned või muud ümbrised (töö)vihikutele ja õpikutele saate osta siis, kui õppematerjalid on käes

KÕIK LAPSE ASJAD (riided, jalanõud, õppevahendid jne) PEAVAD OLEMA NIMEGA MARKEERITUD, et kaotatud asjad leiaksid tee õige omanikuni.

Kohtumiseni 1. septembril!