Uudised 2020/2021

ProgeTiigri tulevikutegijad

09:09 26. oktoober 2020

Valga Põhikooli õpilased koostöös HARNO ProgeTiigri programmiga viisid oktoobrikuu jooksul läbi robootika õpitoad Valga valla lasteaedades. Õpitoa eesmärk oli rikastada õppetegevust tehnoloogiliste õppevahenditega, lahendada meelelahutuslikke programmeerimise ülesandeid ning soodustada mitmekülgsust õppimisel. Eelkooli lapsed said programmeerida Bee-Bot õpperoboteid “ProgeTiigri tulevikutegijate” õpilasürituse ja CodeWeek 2020 rahvusvahelise programmeerimise nädala raames.
Õpitubasid viisid läbi Valga Põhikooli haridustehnoloog ja ProgeTiigri programmi Valgamaa nõustaja Jelena Stepanova ning 6. klasside õpilased Kaisa Metsar, Marianna Tops, Lizetta Šemeljova, Adelina Vijer, Ly Sandra Solbaja ja Keitrin Järvelaht.

Täname koostöö ja osalemise eest Valga lasteaedasid Buratino ja Pääsuke ning Tsirguliina Kooli.