Uudised 2020/2021

Munapühade fotokonkurss

08:42 30. märts 2021

Lihavõttepühadel on eesti keeles palju nimetusi, olenevalt sellest, mida selle püha puhul on oluliseks peetud: ülestõusmispühad, kevadpühad, kiigepühad, munapühad. Kuna nende pühade üheks osaks on kujunenud munade värvimine, siis kutsume teid ülesse jagama fotosid pühademunadest.

Fotokonkursil osalemiseks:
1. Värvi/kaunista üksi või koos perega mune, tee foto ja lae üles hiljemalt 04.04.2021 foto munadest. Mõtle ka foto kompositsioonile/seadele.
Fotod lae üles siia: http://inx.lv/EgFR
2. Konkursil võivad osaleda Valga Põhikooli õpilased, õpetajad ja lapsevanemad. Iga osaleja võib osaleda kuni kahe fotoga.
3. Foto peab olema hea kvaliteediga, oluliselt lõikamata ja töötlemata ning sinu enda tehtud.
Foto maht peab olema vähemalt 1,5 MB.
4. Foto faili nimeks pane autori/võistlusel osaleja nimi.
5. Foto saatmisega konkursile nõustud ka selle avaldamisega kooli veebikanalites.

Parimatele auhinnad!
LISAINFO: arendus- ja noorsootööjuht Maria Sikk, maria.sikk@valgapk.edu.ee