Uudised 2020/2021

Lõppes Valga valla koolide digiturvalisuse ja infootsingu viktoriin

08:37 11. mai 2021

Juba teist aastat järjest korraldas Valga Põhikool turvalise interneti päeva raames Valga valla koolide vahel veebipõhise digiturvalisuse ja infootsingu viktoriini. Viktoriin oli mõeldud 6.-9. klasside õpilastele ja koosnes kahest voorust.
Sellel õppeaastal  võtsid viktoriinist osa 124 võistkonda järgmistest koolidest: Valga Priimetsa Kool, Lüllemäe Põhikool, Tsirguliina Kool ja Valga Põhikool. Viktoriini II vooru pääsesid parimad 25 võistkonda.
Kehtivate piirangute tõttu ei saanud õpilased lahendada II vooru ülesandeid koolis rühmatööna, kuid oli pakutud võimalus testi sooritamiseks individuaalselt.
Viktoriini auhinnalisi kohti jagasid omavahel õpilased Valga Põhikoolist ning Lüllemäe Põhikoolist.

Valga Põhikooli I-III koha saavutanud õpilased:
Maria Tihhonova (8.a klass) - I koht (jagatud Lüllemäe Põhikooli õpilasega);
Stiina Viher (8.b klass) ja Mirtel Üllim (8.b klass) - II koht;
Gerda Afanasjeva (8.a klass), Daniel Velijev (8.d klass) - III koht (jagatud Lüllemäe Põhikooli õpilasega).

Valga Põhikooli õpilasi juhendas Marge Gross.

Kõik II voorus osalejad said tänukirjad ja meened.
Täname Valga valda koostöö ning toetuse eest.

Projektijuht Jelena Stepanova