Uudised 2021/2022

SA KiVa tegevjuht ja mentor külastasid Valga põhikooli

10:59 12. september 2021

9.09.21 külastasid Valga põhikooli SA KiVa tegevjuht Carmen-Kristiina Parik ja kooli mentor Jane Alas, kes andsid koolile üle Aasta Kiusuennetaja kool 2021 tiitli.

KiVa tegevjuht Carmen-Kristiina Parik õnnitles ja tänas kooli tehtud töö eest: " Kogu SA Kiusamisvaba Kool nimel tahame väga tänada Valga Põhikooli KiVa-tiimi ja kooliperet ning tunnustame Aasta kiusuennetaja kooli tiitliga 2021. aastal! Väärtustame kõrgelt kogu koolipere pühendumist kiusamise ennetamis- ja sekkumistegevustele. Hindame teie pingutusi ja läbimõeldud tegevusi selleks, et Valga Põhikooli õpilastel oleks turvaline, hooliv ja hoitud keskkond, milles kasvada ja teadmisi omandada! Aitäh teile selle eest! Soovime jätkuvat jõudu ja jaksu!".

Mentor Jane Alas tegi KiVa tiimi juhi Kristi Leega intervjuu, mida saab peagi lugeda KiVa Hääles.

Kohtumist oli jäädvustamas valla meediaspetsialist Lea Margus, kes kajastas tiitli üleandmist ka valla FB lehel: https://www.facebook.com/valgavallavalitsus/posts/2091567250983811