Uudised 2021/2022

Eesti kirjanduse olümpiaadi lõppvoor

09:18

2. aprillil toimus Tallinnas Gustav Adolfi Gümnaasiumis eesti kirjanduse olümpiaadi lõppvoor, kuhu oli kutsutud ka meie kooli võistkond, koosseisus Mirtel Üllim (9.b), Liina-
Mai Põldsepp (9.b) ja Sivert Raide (9.b).

Ernst Enno luulekonkurss

09:16

21. aprillil toimus Valga Priimetsa koolis Ernst Enno luulekonkurss, mis sel aastal oli pühendatud Leelo Tungla luulele.
Meie kooli esindasid sellel konkursil Mari-Liis Vaiksoo (5.b), Milana Dobravskaja (6.c) ja Katri Trompe (9.d). Õpilasi juhendasid õpetajad Ene Sõstar ja Ulvi Karu.
Katri Trompe saavutas II koha. Juhendaja Ene Sõstar.

Töökorraldus kevadvaheajal Valga Põhikoolis

08:31

Kevadvaheajal 25.-29.04.2022 on Valga Põhikool suletud.

Majanduspersonal viib läbi suurpuhastuse ja akende pesu.

Sekretär-juhiabi, õppejuhid, tugikeskusejuht, IT-juht, haridustehnoloog ning arendus- ja noorsootööjuht töötavad kodukontoris, on meilitsi ja telefonitsi kättesaadavad.

Kohtumised palume telefonitsi kokku leppida.

Sekretär-juhiabi tel 53438820

Koolisisene ujumisvõistlus

09:03

Teisipäeval, 19. aprillil toimus koolisisene ujumisvõistlus 4.-5. klasside õpilastele.
Ujuti 50 m vabastiilis. Osales 37 õpilast.
Paremusjärjestus selgitati välja eraldi poiste ja tüdrukute arvestuses.

Valgamaa Kooliteatrite festival 2022

07:58

12. aprillil toimus Valga Kultuuri- ja Huvialakeskuses Valgamaa Kooliteatrite festival.
Festivali täitis 14 etendust Valga, Tõrva, Tsirguliina ja Nõuni näitetruppide esituses. Meie kool osales festivalil viie etendusega ning tublidele noortele näitlejatele jagus hulgaliselt tunnustust.