TORE suvekool

10:35 02. september 2022

Valga PK torekad käisid 25.-27.08.2022.a Läänemaal Tuksis TORE suvekoolis. Selle aasta suvekooli teema oli  „Annan endast parima – rahurammuga". Sel aastal meie kooli lõpetanud Sivert Raide, Mirtel Üllim ja Stiina Viher olid suvekooli korraldusmeeskonnas ning innustasid mitmeid torekaid järgmisel aastal suvelaagri  korraldusmeeskonnaga liituma.

Kokku oli suvekoolis  Eesti erinevatest koolidest kokku rohkem kui 140 noort. Noored jaotati pesadesse. 3 päeva vältel osaleti mitmetes töötubades, veedeti ühist aega
pesas ning õhtuti toimusid ka stiilidiskod. Õpitubades õpiti mitmeid mänge, meisterdati, tehti mõtterännakuid ja saadi enda ja kaaslaste kohta rohkem teada. Viimasel päeval toimus tuletõrjeolümpiaad, kus mängides pandi end proovile ja saadi kuuma ilma eest jahutust. Noorte mõtted ja muljed suvekoolist olid väga head ning mõnedki lahkusid pisarates.

Osalesid:
Laura Kasesalu