Uudised 2023/2024

Meie kollektiivid Valgamaa laulu- ja tantsupeol „Kandes pärandit“

15:04 03. juuni 2024
Vaatamisi:

2. juunil toimus Tõrvas Valgamaa laulu- ja tantsupidu „Kandes pärandit“.  Meie koolist osalesid peol mudilaskoor Sära (juhendaja Siiri Põldsaar), lastekoor Kiired (juhendaja Reet Laanoja), 2.b klassi tantsurühm Pääsusilmad (juhendaja Inna Kallas) ja 6.-9. klassi tantsurühm Sikutajad (juhendaja Maria Sikk).

Pidu oli tavapärasest keerulisema ülesehitusega, sest laulu- ja tantsupidu toimusid paralleelselt ning palju oli neid, kes tegid mõlemat – laulsid ja tantsisid. Lisaks tervitas peol osalejaid nii kuum päike kui tugev vihm aga hoolimata sellest oli pidu meeldejääv.

2.b klassi õpilased Ralf Liivamägi ja Johanna Raudsepp võtsid peo kokku omaloomingulise luuletusega:

Laulu- ja tantsupeol

Äikest saime,

jäätist sõime.

Tuli kõva vihmahoog,

meil lõbus tantsuhoog.

Buss tõi tagasi meid Valka,

Õpetaja maksab head palka.

Aitäh ja kiitus tublidele osalejatele ning juhendajatele. Suur tänu ka vabatahtlikele saatjatele: õpetajad Tiina Lillemets, Reet Hallaste, Lisel Helbrodt ja lapsevanemad Varje Schmidt, Merilen Kabanen, Kristina Savi ja vilistlane Carol Põldsaar.