Mida uut?

Mõtleme roheliselt, toetame liikumist!

21. november 2017

Kui Sa koolis jood pudelivett või karastusjooki ja Sul tekib tühja taarat. Ära viska seda siis prügikasti, pane pandipakendi konteinerisse!
Me kogume pudelid kokku ja viime taaraautomaati. Saadud raha eest ostame kooli vahetundide sisustamiseks spordivahendeid.
5.d ja 5.b ning Terviseedenduse meeskond

"Öökulli" 2. vooru teemad

21. november 2017

"Öökulli" 2. vooru teemad:
1. Jalgratas
2. Doonorlus ja veri
3. Lumi
4. Aja mõõtmine ja -arvamine.

Mäng toimub 5. detsembril kell 10.45 aulas.

Valga Põhikooli helkuripuu

21. november 2017

Kooli peauksest sisse tulles tervitab sisenejaid helkuripuu, mille meisterdasid ja kaunistasid 1/2/4/6.f klass ja nende klassijuhataja Maarika Tikk.

Kodanikupäeva viktoriin

20. november 2017

26. novembril tähistatav kodanikupäev on päev kõigile kodanikele ja eestimaalastele. Sel päeval mõtleme iseenda ja riigi suhtele ning ka sellele, kui head kodanikud me oleme.

Löökpillide töötoad Valga Põhikoolis

17. november 2017

17. novembril toimusid Valga-Valka muusikafestivali "Ühe pilli lugu" raames löökpillide töötoad, mida viis läbi tuntud ja tunnustatud löökpillimängija ning pedagoog Reigo Ahven.

Kunstikuu näitus "Väikesest saab suur" kasvab ja areneb

15. november 2017

Novembri algusest saati täienevad Valga Põhikooli seinad vaikselt fotode ja maalidega. Nii nagu käesoleva aasta kunstikuu teemagi ütleb: väikesest saab suur, on ka meie näitus kasvav ja arenev.

Taas toimus helkurikontroll

14. november 2017

Teisipäeval, 14.11 toimus meie koolis teine helkuri kandmise kontrollreid. Helkureid aitasid kontrollida 9.c klassi õpilased.
Kontrolli tulemusel selgus, et helkur puudus:

Koolisisese rahvastepallivõistluse kokkuvõte

14. november 2017

13. novembril toimus 5. klasside rahvastepallivõistlus, osales kokku 8 võistkonda.

5. klasside tüdrukute arvestuses:

Tervisepordiring osales oma esimesel rahvajooksul

13. november 2017

11. novembril toimus Tambres 26. Mardijooks, mille 4 km distantsil osalesid ka Valga Põhikooli tervisespordiringi õpilased. Lisaks oli jooksurajal näha ka meie kooli kergejõustiklasi.

4. b klass tähistas kodanikukuu algust külalisesinejaga

13. november 2017

7. novembril oli meil külas Politsei- ja Piirivalveametist noorsoopolitseinik Linda Oks, kes vestles lastega teemal „Olen sõbralik ja austan teisi!“. Arutleti, mida tähendab olla aus, salliv, abivalmis, sõbralik, julge ja seaduskuulekas. Mängiti läbi mitmeid juhtumeid, mis võivad
lastel koolis või tänaval ette tulla. Oli väga huvitav ja õpetlik tund.

4. b klass

Vahva marditrall 4. klassidele