Mida uut?

26.-28.09 Valga Põhikoolis Teadlaste ÖÖ Festivali üritused

20. september 2017

Ürituse raames toimuvad: laboritööd keemias, bioloogias ja füüsikas. Üritust viivad läbi loodusainete õpetajad.

Jagatud mure on pool muret

18. september 2017

Täna paigaldati Valga Põhikoolis tugikeskuse ukse kõrvale murekast, kuhu saavad õpilased kirjutada oma probleemidest koolis. Antud kirju saab jätta anonüümselt ning nendega hakkavad tegelema tugispetsialistid. Jagatud mure on pool muret!

Orienteerumisvõistluse kokkuvõte

12. september 2017

08. septembril 2017 toimus ülekooliline orienteerumisvõistlus kehalise kasvatuse ja loodusainete töörühma korraldamisel. Selgitasime välja meie kooli kõige nutikamad orienteerujad:

Tüdrukud võidutsesid kooli laskevõistlustel

12. september 2017

Orienteerumisepäeva raames toimusid Pikk tn 3 asuvas lasketiirus ka Valga Põhikooli meistrivõistlused õhupüssist laskmises.
Laskmised toimusid kahes vanusekategoorias – 5.-6. klass ja 7.-9. klass. Arvesse läksid nii individuaalsed kui võistkondlikud tulemused.

Tervise Arengu Instituut tuletab meelde köögiviljade söömise vajalikkust

11. september 2017

Täna alustab Tervise Arengu Instituut (TAI) kauplustes kampaaniaga „Kogu köögiviljad korvi“, mille eesmärk on kutsuda inimesi toituma tervislikult ja lisama oma toidulauale enam köögivilju.

Valga Põhikool allkirjastas karjääriõpetuse koostööleppe Valgamaa Kutseõppekeskuse ja Valga Gümnaasiumiga

08. september 2017

5. septembril allkirjastasid Valga Põhikooli direktor Hannely Luik-Stogov, Valgamaa Kutseõppekeskuse direktor Margus Ojaots ja Valga Gümnaasiumi direktor Andrus Murumaa koostööprojekti "Karjääriõpetus - suunanäitaja elukutse valikul". Leping sätestab karjääriõpetuse valikaine korraldamise meie kooli 9. klasside õpilastele Valgamaa Kutseõppekeskuses ja Valga Gümnaasiumis.

2017/2018. õppeaastal toimuvad karjääriõpetuse koolituspäevad vastavalt õpilaste valikule Valgamaa Kutseõppekeskuses või Valga Gümnaasiumis 29.09, 20.10, 24.11, 15.12, 16.02 ja 16.03. 26. jaanuaril on koolide vahetuspäev ehk Valga Gümnaasiumis karjääriõpetust saavad õpilased lähevad Valgamaa Kutseõppekeskusesse ja vstupidi. Karjääriõpetuse valikaine eesmärk on võimaldada põhikooli õpilastel omandada esmaseid kutse-, eri- ja ametialaseid kompetentse.

Ujula alustab tööd uuest nädalast

06. september 2017

Septembris ja oktoobris on ujula avatud piletite alusel ka hommikuti.

Tutvuge ujula avamisaegadega ujula lingil:

Valga Põhikoolis tutvustati kooli huviringe

05. september 2017

5. septembril oli Kungla tn koolimajas huvilistel võimalus tutvuda kooli huviringidega. Vahetundide ajal toimus minilaat, kus tutvustati ringide tegevust.

Koolivormi info

29. august 2017