Tasub teada

7. juunil

16.45 Kogunemine
17.00-18.00 Kontsert
Kogu koolipere osaleb õhtusel peol!

Mälumäng Öökull 1.-4.klassile

15. mai 2024

Kaheteistkümnendat aastat toimub Valga Põhikoolis klassidevaheline mälumäng “Öökull”.

Sel aastal liitusid mälumänguga ka algklasside õpilased.

3.-4.kl õpilaste ujumisvõistlused

15. mai 2024

14. mail toimus meie koolis 3.-4. klasside meistrivõistlused ujumises. Osa võttis 52 õpilast.

Aktiivsed klassid võitsid Valga Valka City Run kogukonnaprogrammist auhindu

15. mai 2024

21. aprillil toimunud Valga Valka City Run jooksu- ja kõnnivõistlusel osales meie koolist nii õpilasi, õpetajaid kui ka lapsevanemaid. Sündmusel selgitati välja akiivsemad klassid, kellele panid auhinnad välja Tõrva Kino Koit, Mulgi Elamuskeskus, Tõrva Veemõnula, Valga Militaasteemapark, Valga Kino Säde ja Lätist Viesu nams "Ausmas".

Valgamaa koolide 2024. a maastikuteatejooksu karikavõistlused

08. mai 2024

08.05.2024 toimusid Valgamaa algklasside maastikuteatejooksu karikavõistlused. Meie kooli esindusmeeskonnad saavutasid väga häid tulemusi:

2.kl (I meeskond) saavutas I koha.

3.kl (I meeskond) sai I koha ja (II meeskond) III koha.

4.kl meeskond saavutas I koha.

5.kl I meeskond saavutas I koha.

Kiitus tublidele jooksjatele ja suured tänud õpetajatele!

Rõõmu loov õpetaja

30. aprill 2024

Peaasi.ee tunnustab vaimse tervise vitamiinikuuri raames õpetajaid, kes on silma paistnud oskusega olla julgustav ja rõõmsameelne ning aidanud sellega kaasa toetava õpi- ja töökeskkonna kujundamisele.

Valga Põhikoolis pälvis tunnustuse eesti keele ja kirjanduse õpetaja Pauliina Võõras.

Elurõõm, töörõõm, õppimisrõõm, liikumisrõõm, loomisrõõm ... peaasi, et rõõm! Palju õnne õpetaja Pauliinale!

Kirjanik Sass Henno käis õpilastega rääkimas tervetest suhetest ja vägivallast hoidumisest

30. aprill 2024

29. aprillil oli meil külas kirjanik Sass Henno, kes arutles 7.-8. klasside õpilastega suhete loomise ja hoidmise ning vägivallast hoidumise üle. Õpilased andsid kohtumisele positiivse tagasiside, sest sai mõtiskleda oluliste teemade üle julgelt ja ausalt ning ettekanne oli põnev.

Tema ettekandega "Emotsionaalne vägivald lähisuhtes" on võimalik tutvuda ka teistel huvilistel. Täpsem info ja kontaktid: https://www.henno.ee/loeng/

Tule tööle

Tööpakkumised