Stuudium ja E-postkast

Konkursid/võistlused

2.b klassi matemaatikud veebipõhisel võistlusel

13:10 07. mai 2020

Tartu Ülikooli teaduskool korraldas suure veebipõhise matemaatikavõitluse „Jänku-Juta“. Võistlus toimus kolmes voorus 8. -18. aprillini. Valga Põhikooli 2.b klassi lastest võttis kahest võistluse voorust osa 20 õpilast. Kõikidest kolmest voorust võttis osa 12 õpilast: Stella, Eline, Brandon, Remy, Devin, Oskar, Getter, Rosanna, Karl, Teijo, Artjom ja Kai.
Viktoriinist sai osa võtta internetiühendusega arvuti, nutitelefoni või tahvelarvuti vahendusel. Igas voorus sai õpilane osaleda vaid üks kord. Ülesanded olid väga toredad ja huvitavad, aga ka rasked. Kokku oli võimalik koguda kolme vooruga 15 punkti. 2.b klassi Eline Perejev ja Stella Začek said mõlemad 13 punkti ja neile omistati võistlusel III järk.

Kiitus ja tänu õpilastele ja nende vanematele väga eduka osalemise eest!

Tartu Ülikooli teaduskool saatis Stellale ja Elinele diplomid.