Valga Põhikooli segarahvatantsurühm Kurekell käis esimest korda ette tantsimas tantsupeole Puudutus pääsemiseks

09:02 27. jaanuar 2014

Reedel (24. jaanuaril), väga kargel talvehommikul, kogunesid kõik Kurekella särasilmsed tantsulapsed koolimaja koridoris, et 8.30 teele asuda Otepääle, kus toimus XIX tantsupeo Puudutus I eelproov 2.-3. klasside segarühmadele.

Otepää Gümnaasiumisse jõudes, oli meil rahulikult aega ennast korda seada, et me ikka väga kenad oma uhiuutes rahvariietes välja näeksime, ja kasutasime võimalust saalis kõik tantsud ka julguse saamiseks üks kord läbi tantsida.

Loosi tahtel tantsisime ette oma 3 tantsu teisena, kohe pärast Otepää Gümnaasiumi tantsurühma etteastet ja meil läks kokkuvõtteks väga hästi. Meeldisime suvise tantsupeol2.-3. klassi segarühmade liigijuhile Agne Kurrikoff-Hermanile, kes mainis, et tantsisime rõõmsalt ja ilusti.

Mina juhendajana teen suure tänukummarduse ja kallistuse oma tublidele tantsulastele ilusa ja emotsionaalse tantsimise eest; Annabeli emale Tiivi Rüütel`ile, sest tänu tema kirjutatud ja rahastuse leidnud projektile me saime soetada uued rahvariided ja Sireli emale Eve Sildnikule, kes sõitis meiega I eelproovile kaasa ja oli mulle suureks abiks.

Airi Laine

Valga Põhikooli rahvatantsurühma Kurekell juhendaja