Vastlapäev Valga Põhikoolis

09:36 28. veebruar 2014

8.c klass koostöös Valga Avatud Noortekeskusega korraldab 4. märtsil meie koolis vastlapäeva.

3.-4. klassidele on ette valmistatud iseseisva töö päev, mis on täis põnevaid tegevusi ja õpitubasid. Ette on valmistatud vastlapäeva õpituba, sõbrapaela tegemise, süüteroosi valmistamise töötuba, rahvuslike mängude, karnevalimaski tegemise töötuba, politsei ning vurri töötuba. Planeeritud on ka töötuba, mis on osalejatele üllatuseks. Lisaks on veel mängutuba ja sea saba tegemise töötuba.

Iga laps saab osa võtta 4 õpitoast, mis on neile loosi tahtel tunniplaani sattunud. Tunniplaanid saavad lapsed oma klassijuhataja käest.

5.-9. klassidel aga on ülesandeks luua uus ja moodne kelk ning tutvustada oma IDEEKELGU lugu. Iga klass valmistab ette tutvustuse oma unistuste kelgust. Tutvustuse minimaalseks pikkuseks on 3 minutit ning maksimaalseks pikkuseks on 5 minutit. Laval peab olema vähemalt 1 esitleva klassi õpilane. Esitlusel oodatakse ka visuaalset pilti kelgust (võib teha nii maketi kui ka joonise)

ESITLUSEL OODATAKSE

• Miks just meie klassi kelk on parim?
  • Miks kõik noored peaksid just meie klassi kelku tahtma?
  • Miks meie klassi kelk on eriline?
  • Millised on meie klassi kelgu praktilised omadused? (nt saab kuuske vedada, võimalik teha lisaks ka kohvi ja nii edasi)

Esmaspäevaks palume teada anda Janno´le tehnilistest vajadustest. ESINEMISNUMBER PEAKS OLEMA LÄBIMÕELDUD NING ETTEVALIMISTATUD! MÕELGE KASTIST VÄLJA! Kõik on lubatud viisakuse piirides