Laura-Liis Loos

7.b klassi õpilane Laura-Liis Loos õppis ühe nädala Jüri Gümnaasiumis

11:02 07. aprill 2016

Valga Põhikool on liitunud VeniVidiVici Õpilasvahetuse programmiga ning meie koolist on vahetusõpilaseks käinud juba kaks õpilast. Peagi on minemas ka kolmas ning aprilli lõpul on meie kooli oodata vahetusõpilast Jüri Gümnaasiumist. Oma kogemust vahetusnädalast jagab meiega Laura-Liis.

VeniVidiVici Õpilasvahetus programmiga seoses käisin ma vahetusõpilasena Jüri Gümnaasiumis. See oli väga huvitav kogemus. Jüri Gümnaasium on meie koolist päris paljuski erinev. Kool on väga palju suurem ning õpilasi on rohkem. Õpilased olid erinevates ainetes jagatud tugevasse ning nõrka gruppi, mis minu arvates teeb õppimise lihtsamaks.

Õppimine toimus enamjaolt samamoodi nagu meie koolis, kuigi rohkem kasutati ainetundides nutitelefone ning tahvelarvuteid. Õpilased tundusid üksteise suhtes sallivamad ja kokkuhoidvamad. Väga huvitavad olid muusikatunnid, kus jagati õpilased kahte gruppi. Üks grupp õpilasi oli laulutunnis, teine grupp õppis kitarri mängimist.

See oli väga põnev koolinädal, millest sain palju uusi tutvusi ning toredaid kogemusi.

Laura-Liis Loos

7.b klass