Uudised 2019/2020

Näitemängukonkurss "Maskid ette"

11:33 03. märts 2020
Vaatamisi:

12. märtsil kell 13.00 toimub Valga Põhikooli aulas näitemängukonkurss "Maskid ette".

Konkursi eesmärk on aktiviseerida ja arendada õpilaste loovust lavalise eneseväljenduse kaudu.
Innustada teatrigruppide tekkimist. Anda panus teatriõpetusse ainekava osana.

Konkursile on oodatud eriliigilised omaloomingulised või teiste autorite loodud lavastused (estraadikava, näidend, monoloog, stand-up show, muusikaline etendus, lavastatud luulekava, pantomiim jne)

Konkurss toimub igal aastal märtsi- ehk teatrikuul.

Osa võtma ootame Valga Põhikooli 4.-9. klasside õpilasi.

Etteaste pikkus on kuni 30 minutit.

HINDAMINE

Žüriisse kuuluvad Valga Põhikooli õpilasesinduse liige, T.O.R.E esindaja, kooli juhtkonna liige ning eesti keele ja ajaloo töörühma esindaja, üllatusliige. Žürii valib välja kolm laureaati. Eripreemiatega tunnustatakse silmapaistnud osatäitjaid ja nauditavamaid õnnestumisi laval. Žüriil on õigus välja anda vähem laureaadi tiitleid.

REGISTREERIMINE on avatud Stuudiumi keskkonnas kuni 9. märtsini 2020.a.

Lisaks registreerimisele esitada peakorraldajale etenduse kava ning kuulutus. Kava sisaldab etenduse pealkirja, autori ja lavastaja nime, etenduse lühikirjeldust, tegelaste ja osatäitjate nimesid.

KORRALDAJAD
Valga Põhikooli lavastuste konkurssi korraldab eesti keele ja ajaloo aineühendus. Peakorraldaja on Merly Tootmaa (e-post: merly@valgapk.edu.ee)