Stuudium ja E-postkast

Konkursid/võistlused 2022/2023

„Lugemisisu programmi“ pidulik lõpetamine

11:30 06. juuni 2023

Valga Põhikooli õpilased osalesid juba teist õppeaastat järjest Valga Keskraamatukogus Eesti Lastekirjanduse Keskuse poolt algatatud üle-eestilises 5–10-aastaste laste lugemisprogrammis „Lugemisisu“.

Lugemisprogrammi eesmärgiks on innustada 5–10-aastaseid lapsi lugema. Lapsed saavad raamatukogust valida endale lugemiseks meelepäraseid raamatuid. Läbiloetud teosed pannakse lugemispassi kirja ja täidetakse nende kohta loomingulised ülesanded.

05. juunil toimus Lugemisprogrammi lõpetamine. Programmis osales ligi 200 tubli lugemishuvilist.

Kõige tublim lugeja oli 3.c klassi õpilane Rimo Ojamets, kes luges läbi 10 lugemispassi ja 13 bingomängu raamatud. Kokku teeb see 150 raamatut!

Väga innukas lugeja oli ka 2.d klassi õpilane Kadi Kuivits, kes luges läbi kaks lugemispassi ja 5 bingomängu raamatuid. Kokku 50 raamatut.

Tublide lugejate seas märgiti ka ära:

Deliisa Kütt (3.c kl), kes luges 3 bingolehte (24 raamatut).
Alex Rengasamy (1.b kl), kes luges 2 lugemispassi ja ühe bingolehe(18 raamatut).
Triin Allik (2.b kl), kes luges kolm lugemispassi (15 raamatut).
Tanel Leesik (1.a kl), kes luges 3 lugemispassi (15 raamatut).

Toredat lugemisisu edaspidiseks!