Kool meedias 2015/2016

GALERII: Üheksandikud saavad karjääriõpet kahes koolis

13:20 14. oktoober 2015

Täna, 13. oktoobril sõlmiti Valga põhikoolis koostöölepingud Valga gümnaasiumi ja Valgamaa kutseõppekeskusega põhikooli 9. klasside õpilaste kärjääriõppeks käesoleval õppeaastal.

Loe edasi  ja vaata pilte Valgamaalase tasulisest väljaandest

Toimetuses käisid noored meediahuvilised

13:10 14. oktoober 2015

Täna, 13. oktoobril külastasid Valgamaalase toimetust kuus Valga põhikooli 5.–8. klassis õppivat last, kes seotud Valgamaa noorsootöökeskuse Tankla meediaringiga Tankla Mini.

Loe edasi Valgamaalase veebiväljaandest

Vaktsineerimine viis haiglasse jälgimise alla neli last

00:00 09. oktoober 2015

Täna Valga põhikoolis tehtud vaktsineerimine leetrite, mumpsi ja punetiste vastu tekitas kuuel lapsel halva enesetunde, mille tulemusel viidi neli õpilast haiglasse. Koolis viibinud lastearsti sõnul ei ole tegemist millegi ennekuulmatuga.

Loe edasi Valgamaalase veebiväljaandest

Aasta põhikooliõpetajaks kuulutati Pille Olesk

00:00 03. oktoober 2015

Tartus Vanemuise kontserdimajas toimunud üleriigilisel Aasta Õpetaja auhinnagalal "Eestimaa õpib ja tänab" kuulutati aasta põhikooliõpetajaks Valga põhikooli ajaloo- ja pärimuskultuuri õpetaja Pille Olesk.

Loe artiklit ja vaata autasustamistseremooniat ERR veebilehel