Kool meedias 2015/2016

Õpilaste ja õpetajate loometöödest vormus ühisnäitus

22:03 18. november 2015

Valga põhikool sai innustust iga-aastasest kunstikuust ning korraldas tänavu esmakordselt ka oma kooli kunstikuu. Ühisnäitus täitis kooli maalide, fotode ja käsitööga.

Viimased maalid said üles 6. novembril ning nüüd on Valga põhikooli õpetajate ja õpilaste ühisnäitus «Usk. Lootus. Armastus» kõigile avatud.

Loe edasi ja vaata pilte Valgamaalase tasulisest väljaandest

Valga põhikool ühines leinaseisakuga Pariisi terrori ohvrite mälestuseks

15:54 16. november 2015

Täna hommikul seisis Valga põhikooli koolipere koos teiste Eestimaa koolidega prantslaste ja terve maailmaga terrori vastu.
"Terrorismil ei ole kohta meie maailmas. Inimlikkus ja inimelude väärtustamine on kindlad põhimõtted, millest ei saa ega tohi kunagi loobuda," ütles direktor Hannely Luik-Stogov oma kõnes. "Ainult koos, õlg-õla kõrval saame liikuda ühtse ja turvalise maailma poole, tehes koostööd kõikidega, kes armastavad elu, rahu ja sõprust."
Üle Euroopa peetakse täna üheminutilist leinaseisakut Pariisis hukkunute mälestuseks ja lähedaste toetuseks.

Vaata pilte Valgamaalasest

Tankla TV: Noored jagasid konverentsil oma edulugusid

09:28 09. november 2015

5. novembril toimus Valga põhikoolis iga-aastane maakondlik noortekonverents, kus tänavu räägiti ettevõtlusest.

Pärast konverentsi toimus osaluskohvik, kus noored said arutada päevakajalisel teemadel.

Vaata Tankla-TV videot

Noored keskendusid sallivusele

08:41 07. november 2015

Lõppema hakkav nädal on Eestis pühendatud noorsootööle – seekord rõhuasetusega sallivusele. Valgas sai sel puhul teoks traditsiooniline maakonna noortekonverents.

Loe edasi Valgamaalase tasulisest väljaandest

GALERII: Valga põhikoolis toimub noortekonverents

08:00 07. november 2015

Valga põhikooli aulas toimub täna Valgamaa noortekonverents 2015 - Võtame ette!

Konverentsi avasõnad ütlesid Valga maavanem Margus Lepik, Valga linnapea Kalev Härk ning Valgamaa Noortekogu juhatuse liige Monika Muru.

Vaata pilte Valgamaalase tasulisest veebiväljaandest