Eesti koolinoorte füüsikaolümpiaadi Valga piirkonnavoorus osalesid edukalt järgmised Valga Põhikooli õpilased
8. klassid | |||
I koht | Ode Laik | 8.d klass | Juhendaja õp Ene Viljumson |
II koht | Karolina Tammemaa | 8.d klass | Juhendaja õp Ene Viljumson |
III-IV koht | Hugo Kähri | 8.e klass | Juhendaja õp Ene Viljumson |
5. koht | Miranda Tiivel | 8.d klass | Juhendaja õp Ene Viljumson |
6. koht | Anette-Johanna Park | 8.e klass | Juhendaja õp Ene Viljumson |
9. klassid | |||
II-III koht | Vladislav Kalames | 9.d klass | Juhendaja õp Arnold Eisler |
4. koht | Aleksander Valušev | 9.c klass | Juhendaja õp Arnold Eisler |
Eesti koolinoorte XL matemaatikaolümpiaadi Valga piirkonnavoorus osalesid edukalt järgmised Valga Põhikooli õpilased:
7. klassid | |||
II-III koht | Marge Tamm | 7.d klass | Juhendaja õp Külli Kukk |
II-III koht | Greete Pärnalaas | 7.c klass | Juhendaja õp Ene Kivi |
5. koht | Anna-Liis Mõttus | 7.a klass | Juhendaja õp Karin Kütimets |
6.-7. koht | Maileen Pillaroo | 7.d klass | Juhendaja õp Külli Kukk |
8. klassid | |||
I koht | Ode Laik | 8.d klass | Juhendaja õp Ene Kivi |
II koht | Karolina Tammemaa | 8.d klass | Juhendaja õp Ene Kivi |
6. koht | Anette-Johanna Park | 8.e klass | Juhendaja õp Ene Kivi |
9.klassid | |||
II koht | Saga Ester Lappalainen | 9.b klass | Juhendaja õp Ene Müürsepp |
5. koht | Vladislav Kalames | 9.d klass | Juhendaja õp Külli Kukk |
6. koht | Robert Derevski | 9.d klass | Juhendaja õp Külli Kukk |
Kangas ja Nööp korraldatud käsitöökonkursil ,,Jõuluteemelised näputööd" saavutas Greete Riik 6.a klassist I koha ja sai kingituseks 20 € kinkekaardi.
Juhendaja Asta Tammeorg
Eesti koolinoorte 60. keemiaolümpiaadi Valga piirkonnavoorus osalesid edukalt järgmised Valga Põhikooli õpilased:
8. klassid | |||
I koht | Karolina Tammemaa | 8.d klass | Juhendaja õp Merike Madal |
II koht | Hendrik Piikov | 8.d klass | Juhendaja õp Merike Madal |
III koht | Ode Laik | 8.d klass | Juhendaja õp Merike Madal |
6. koht | Anette-Johanna Park | 8.e klass | Juhendaja õp Merike Madal |
9. klassid | |||
II koht | Saga Ester Lappalainen | 9.b klass | Juhendaja õp Ave Säks |
5. koht | Robert Derevski | 9.d klass | Juhendaja õp Merike Madal |
6. koht | Daniel Nael | 9.c klass | Juhendaja õp Merike Madal |
Õpilasleiutajate riiklikul konkursil tänati aukirjaga Kristo Kivi 5.c kl oma leiutisega "Äratav voodi", Allain Suvi 5.c "Isekirjutav pliiats", Viktorija Liiv 5.d "Sõberarvuti" ja "Vastupidav abimees", Ranno Pärnalaas 5.d "Prügi motikas", Marleen Elisabeth Must 5.d "Elektrooniline ilulaud", Sandra Leetus 5.d
"Telefon loomakeele tõlkija", Anete Püvi 5.d "Koolilapse abimees", Carol Põldsaar 5.d "Kumm-kamm", Brenda Balodis 5.e "Poodide kliendikaart", Emma Karolina Huttunen 5.e "Linnalift", Karolin Villemson 5.e "Koera kaelarihm".
Juhendaja Pille Olesk