Kiidame 2012/2013 arhiiv

Valga Põhikool kiidab kooli tantsutrupi "Täheke" tantsijaid, kes pääsesid Koolitants 2013 finaalvõistlusele:

08:01 28. märts 2013

1.a klass - Emma Hansson, Kristella Sikk
1.d klass - Lisette Lee, Eveli Kalamees, Marilis Oja, Kirke Tamm
2.b klass - Cädy Melani Kõiv
2.a klass - Martin Kilp, Dan Šemeljov, Helina Kruus
2.c klass - Sandra Leppik, Hanna Leesmaa, Carmen Rääk, Daniel Tiivel, Mikk Marken Jaanimets, Carl Cevin Kärson

juhendaja Kristi Lee

Koolitantsu finaal toimub 6. ja 7. aprillil Tallinnas Salme kultuurikeskuses

Valga Põhikool tunnustab TV 10 olümpiastardi vabariiklikul III etapil edukalt osalenud Gregor Lepikut

13:41 21. märts 2013

Peale 3. etappi asume Saue Gümnaasiumi ja Rakvere Reaalgümnaasiumi järel III kohal 13189 punktiga.

PN vanusegrupp:
Kaugushüpe
6. koht  Gregor Lepik 4.e klass Juhendaja Anneli Taul

Valga Põhikool kiidab õpetajaid eduka XV Vabariikliku Õpetajate Rahvatantsufestivali läbiviimise eest

09:59 21. märts 2013

Valga Põhikool kiidab õpetajaid, kes osalesid väga õnnestunud ja eduka XV Vabariikliku Õpetajate Rahvatantsufestivali läbiviimisel: Tiivi Rüütel, Reet Laanoja, Varje Schmidt, Merle Uibo, Airi Laine, Ester Kukk, Urlika Koop, Elke Olesk, Anneli Lõoke, Tiia Leinola, Inna Kallas, Toomas Duvin, Janno Tintson.

Valga Põhikool tunnustab korvpalli meistrivõistlustel edukalt osalenud õpilasi

15:29 13. märts 2013

Valgamaa koolinoorte 2013. a. meistrivõistlustel korvpallis saavutas II koht Valga Põhikool võistkond koosseisuga:

Helena Saar 9.c, Robyn-Stefany Keif 9.c, Eliis Kikkas 9.c, Margoo Pelska 9.c, Laura Parts 8.e, Cärolain Kariste 8.d

Juhendaja: Toivo Tiislär

Valga Põhikool tunnustab võrkpalli meistrivõistlustel edukalt osalenud õpilasi

15:25 13. märts 2013

Valgamaa koolinoorte 2013. a. meistrivõistlusteld võrkpallis saavutas Valga Põhikooli võistkond III koha koosseisuga:

Helena Saar 9.c, Margoo Pelska 9.c, Lenna Uibopuu 9.c, Andrea Mark 9.c, Kadi Kaart 9.d, Kristiina Lillepea 9.d, Marily Kaas 9.d, Cärolain Kariste 8.d, Kristi Volmer 8.d, Julia Jepišova 7.b

Juhendaja: Toivo Tiislär