Kiidame 2012/2013 arhiiv

Valga Põhikool tunnustab Käsitöö õpilaskonkursil edukalt osalenud õpilasi

08:16 13. märts 2013

Valga Põhikoolt esindasid edukalt järgmised õpilased:

II koht  Kaisa Kivisoo 8.e klass juhendaja Lii Luts
III. koht Anette- Johanna Park 8.e klass juhendaja Lii Luts
4. koht Elise Roodla 8.b klass juhendaja Asta Tammeorg
6. koht Mareli Nielson 8.d klass juhendaja Lii Luts

 

Valga Põhikool tunnustab matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoorus edukalt osalenud õpilasi

08:12 13. märts 2013

2013.a. matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoorus osalesid edukalt järgmised õpilased.

6. klassid      
III Kevin Koik 6.e klass Juhendaja Külli Kukk
4. koht Marek Vodi 6.d klass Juhendaja Ene Kivi
5. klassid      
II-4. koht Marijoola Uuspalu 5.b klass Juhendaja Karin Kütimets
4. klassid      
II koht  Karl- Robert Mõttus 4.a klass juhendaja Tiina Fedotova
III koht Brendon Begert Tõnissoo 4.e klass juhendaja Reet Hallaste
4.-5. koht Laura Liis Viljat 4.e klass juhendaja Reet Hallaste

 

Valga Põhikool tunnustab Dumle rahvastepalli Lõuna- Eesti piirkonna finaalis edukalt osalenud õpilasi

08:03 13. märts 2013

5. märtsil toimus Põlvas EKSL Dumle rahvastepalli Lõuna- Eesti piirkonna finaal.

1. koht- Valga Põhikooli 3.klasside poisid: Rando Roosik 3C( parim mängija), Karl- Robin Rimm 3E, Rasmus Liivamägi 3E, Sten Kangur 3E, Kaspar Kägu 3D, Oliver Utsar 3C, Adrian Utsar 3C, Jan Pezonen 3C

 
4. koht- Valga Põhikooli 3.klasside tüdrukud: Lisete Trees 3C, Margaret Peterson 3E, Anna Liisa Kattai 3E, Carolyna Helemets 3C, Emma Emilie Sonne 3C, Evelin Berzins 3E, Kertu Taldrik 3E, Kerstin Käro 3C
 
Juhendajad Terje Orula, Peeter Tõldsepp

Valga Põhikool tunnustab TV 10 olümpiastardi Valgamaa etapil edukalt osalenud õpilasi

10:39 07. märts 2013

TV 10 olümpiastardi Valgamaa piirkondlik III etapp toimus 28.veebruaril Valga Spordihallis.

Edukalt osalesid järgmised õpilased:

PN vanuseklass      
Kaugushüpe      
I koht Gregor Lepik 4.e klass Juhendaja Anneli Taul
III koht Kaspar Kägu 3.d klass Juhendaja Terje Orula
       
PV vanuseklass      
Kõrgushüpe      
III koht Kevin Koik 6.e klass Juhendaja Riho Meri
4. koht Karl Steven Vijar 7.c klass Juhendaja Peeter Tõldsepp
5. koht Janar Keit Jaakson 7.c klass Juhendaja Peeter Tõldsepp
       
Kuulitõuge      
III koht  Karl Steven Vijar 7.c klass Juhendaja Peeter Tõldsepp
5. koht Joonas Juus 6.e klass Juhendaja Riho Meri
6. koht Janar Keit Jaakson 7.c klass Juhendaja Peeter Tõldsepp
       
TV Vanuseklass      
Kuulitõuge      
6. koht Brenda Balodis 5.e klass Juhendaja Anneli Taul

 

Valga Põhikool tänab perekond Petersoni ja perekond Pelskat.

14:51 04. märts 2013

Suured tänud perekond Petersonile ja perekond Pelskale, kes transpordiga abistasid ja aitasid lastel osaleda Valgamaa koolinoorte meistrivõistlustel murdmaasuusatamises.


Uudiste arhiiv