Valgamaa koolinoorte kevadised meistrivõistlused murdmaajooksus toimusid Tõrvas.
Meie õpilaste parimad tulemused:
Tüdrukud „C“ vanuseklass 500m | |||
II koht | Cätrin Rikka | 5.d klass | juhendaja Anneli Taul |
5. koht | Marianne Juus | 5.e klass | juhendaja Riho Meri |
Tüdrukud „B“ vanuseklass 500m | |||
I koht | Laura Trašanov | 7.b klass | juhendaja Riho Meri |
II koht | Adeliina Suvi | 7.c klass | juhendaja Toivo Tiislär |
Tüdrukud „A“ vanuseklass 500m | |||
I koht | Nele-Ly Nõgel | 9.a klass | juhendaja Riho Meri |
Poisid „D“ vanuseklass 1000m | |||
6. koht | Henri Teder | 4.a klass | juhendaja Anneli Taul |
Poisid „C“ vanuseklass 1000m | |||
I koht | Hardi Vanaveski | 6.a klass | juhendaja Andris Uibo |
II koht | Gregor Lepik | 5.e klass | juhendaja Anneli Taul |
5. koht | Daniel Libin | 5.b klass | juhendaja Riho Meri |
6. koht | Keron Luht | 6.c klass | juhendaja Anneli Taul |
Poisid „B“ vanuseklass 1000m | |||
II koht | Karl Steven Vijar | 8.c klass | juhendaja Peeter Tõldsepp |
5. koht | Kaimar Leetmaa | 8.d klass | juhendaja Peeter Tõldsepp |
6. koht | Janar Keit Jaakson | 8.c klass | juhendaja Peeter Tõldsepp |
Poisid „B“ vanuseklass 2000m | |||
6. koht | Kevin Koik | 7.d klass | juhendaja Riho Meri |
Poisid „A“ vanuseklass 3000m | |||
II koht | Arno Hulkko | 9.c klass | juhendaja Peeter Tõldsepp |
4. koht | Herman Artur Härk | 8.d klass | juhendaja Peeter Tõldsepp |
III koht Valga Põhikool
Laura Trašanov 7.b, Marge Tamm 8.d, Grete Podnieks 8.d, Maileen Pillaroo 8.d, Ode Laik 9.d, Cärolain Kariste 9.d, Kristi Volmer 9.d, Juliana Jepišova 8.b, Nele-Ly Nõgel 9.a
Juhendaja õpetaja Toivo Tiislär
II klassi matemaatikaolümpiaadi koolivoor toimus 16.04. 2014. Sellest võttis osa 22 õpilast.
I koht | Jan Romek Riit | 2.c klass | juhendaja Virve Sinisalu |
II koht | Emma Hansson | 2.a klass | juhendaja Anneli Lõoke |
III koht | Emma Lepik | 2.c klass | juhendaja Virve Sinisalu |
4.-5. koht | Sireli Sildnik | 2.a klass | juhendaja Anneli Lõoke |
4.-5. koht | Cristopher- Johannes Alasoo | 2.d klass | juhendaja Kristina Ploom |
6. koht | Henry Saar | 2.c klass | juhendaja Virve Sinisalu |
Sandra Vaikla pääses oma tööga "Kilpkonn" digiloovtöö konkurssil "Lahe asi" finaali.
Juhendaja Lii Luts