NIMI |
KOHT Benjamin |
Klaudia Tammela 6.a |
281 |
Erik Patlep 6.b |
369 |
Elvira Umanets 6.c |
784 |
Alina Tamp 6.b |
1080 |
Maarja Kurvits 6.a |
1226 |
Vera Võlegžanina 6.c |
1226 |
Sivert Raide 6.b |
1286 |
Karmo Aab 6.c |
1402 |
Romet Koemets 6.b |
1531 |
Mirtel Üllim 6.b |
1594 |
Mairo Kallion 6.d |
1655 |
Melani Aasma 6.a |
1847 |
Liina-Mai Põldsepp 6.b |
2005 |
Eke Egor 6.b |
2005 |
Marjana Kübarsepp 6.d |
2156 |
Kristel Verte 6.b |
2366 |
Elisabeth Uibo 6.b |
2551 |
Ain-Alar Pundonen 6.c |
3067 |
Avaldame kiitust väga tubli esinemise eest võistlusel:
Õpilane |
Klass |
Koht |
Juhendaja |
Anette Roop |
5.b klass |
II koht |
Karin Kütimets |
Annabel Rüütel |
7.a klass |
II koht |
Külli Kukk |
Elvira Umanets |
6.c klass |
5.-6. koht |
Margit Punt |
Täname Valga maakonna esindamise eest:
Õpilane |
Klass |
Juhendaja |
Alice Rüütel |
5.b klass |
Karin Kütimets |
Erik Patlep |
6.b klass |
Margit Punt |
Klaudia Tammela |
6.a klass |
Margit Punt |
Emma Hansson |
7.a klass |
Külli Kukk |
Enari Renee Kase |
7.b klass |
Külli Kukk |
12.04.19 võistlesid 2. klasside tüdrukud Valgamaa linnakoolide rahvastepallivõistlustel ja saavutasid koondvõistkonnas II koha. Võistkonda kuulusid:
Lysandra |
Pullerits |
2.a |
Anette |
Lee |
2.b |
Emili |
Sildnik |
2.b |
Mari-Liis |
Vaiksoo |
2.b |
Lisette |
Volmer |
2.b |
Birgit |
Kupits |
2.c |
Mirtel Johanna |
Leinola |
2.d |
Juhendajad: Reet Hallaste, Merike Kuld ja Urlika Koop
1.a, b, c ja d klassi õpilased pre-ekolieride vanuseastmes:
Nimi |
Koht Valga Põhikool 1. klassid
|
Koht Valga Põhikool 1.-2. klassid
|
Koht Eesti „Känguru 2019” pre-ekolierid
|
Stig Rasmus Viirmaa 1.b |
I |
III |
569. |
Anita Umanets 1.d |
II |
6. |
1129. |
Stella Začek 1.b |
III |
10. |
2688. |
Devin Altosaar 1.b |
4.-6. |
|
3090. |
Kert Raide 1.c |
4.-6. |
|
3090. |
Kätriin Sõber 1.d |
4.-6. |
|
3090. |
Oliver Otepalu 1.a |
7. |
|
3239. |
Karl Gustav Tannenberg 1.a |
8. |
|
3653. |
Getter Roop 1.b |
9. |
|
3791. |
Polina Kritševski 1.d |
10. |
|
4027. |
Genrich Umanets 1.b |
11. |
|
5115. |
Markkus-Timmu Aldošin 1.c |
12. |
|
5392. |
Jürgen Mõistus 1.a |
13. |
|
5468. |
Karl Henry Vulff 1.b |
14. |
|
5678. |
Juhendajad: Ille Sõrmus, Inna Kallas, Eeva Nugis, Kairi Voode
6. klass
Mairo Kallion - II koht, juhendaja Jane Koemets
7. klass
Elizabeth Lehtmets - II koht, juhendaja Jane Koemets
Annaliisa Reidla - 6.-8. koht, juhendaja Kersti Piir
8. klass
Käty Karpelin - II koht, juhendaja Anne Rätsep
Romet Lepik - III koht, juhendaja Kersti Piir
9. klass
Kristjan Radsin - I koht, juhendaja Õie Kurdgelia
Dana Grohovskaja - 3.-4. koht, juhendaja Õie Kurdgelia
Andrea Saar - 3.-4. koht, juhendaja Õie Kurdgelia
Lizanne Viirmaa - 5. koht, juhendaja Jane Koemets
Meribell Mõttus - 7. koht, juhendaja Kersti Piir