Kooli Facebook

Olümpiaadid

Ühiskonnaõpetuse olümpiaad

26. aprill 2021

8.c klassi õpilane Jano Bettler saavutas ühiskonnaõpetuse olümpiaadil, maakondlikus voorus I koha ja osales edukalt vabariiklikus voorus.

Juhendaja Ester Kukk

Füüsikaolümpiaadi piirkonnavoor

23. veebruar 2021

6. veebruaril 2021 toimus füüsikaolümpiaadi piirkonnavoor.

Geograafiaolümpiaadi piirkonnavoor

9. veebruaril 2021 toimus geograafiaolümpiaadi piirkonnavoor.

Bioloogiaolümpiaadi piirkonnavoor

30. jaanuaril 2021 toimus bioloogiaolümpiaadi pirkonnavoor.

Keemiaolümpiaadi piirkonnavoor

23. jaanuaril 2021 toimus keemiaolümpiaadi piirkonnavoor.

28. aprill 2021

22. märts-22. aprill sai osaleda Eestis virtuaalsel terviseväljakutsel. Osa võisid võtta kõik inimesed, kes soovisid edendada oma sportlikku liikumisaktiivsust.
Osaleda sai kolmel spordialal: jooks, jalgrattasõit ja kõnd. Igal spordialal tuli läbida 5 etappi. Võistlusest võtsid osa ka 2.c klassi õpilased Keidy Pindma, Hugo Lepik ja Jasmiin Rebane
2011 ja nooremad vanusegrupis (tüdrukud) saavutas jooksus II koha Keidy Pindma (läbitud distants 29,70 km).
2011 ja nooremad vanusegrupis (poisid) saavutas rattasõidus III koha (läbitud distants 98,26 km) ja jooksus IV koha (läbitud distants 26,55 km) Hugo Lepik.
Võitjaid premeeriti medali ja auhindadega. Palju õnne tublidele sportlastele!

Keidy Pindma  2.c  4.koht
õpetaja Tiina Lillemets (2.klasside jooks)

Grete Järvelaht 4.b  3. koht
õpetaja Reet Hallaste (4.klasside jooks)

Anette Lee 4.b  4. koht

Mario Kutsar 4.b  6.koht

Mr. Pritt minikäsipallimängud

05. märts 2020

Valga Põhikool 2 võistkond võitis Mr. Pritt minikäsipallimängud koolis 2020 Valgamaa etapi.

Mr. Pritt minikäsipallimängud koolis 2020 viies etapp mängiti 4. märtsil 2020 Valgas, Valga Põhikooli spordisaalis. Võistlustel osalesid 1.-3. klasside õpilased Valga Põhikoolist.
Valga etapil osales kokku neli võistkonda, kes selgitasid omavahel Mr. Pritt minikäsipallimängud koolis hooaja viienda etapi paremusjärjestuse.

I koht  Valga Põhikool 2
Egor Akulitš, Raven Ryan Arhipov, Greete Järvelaht, Markus Kroon, Keit Kruusamägi, Aaran Ovtšinnikov, Raimo Siimon, Lisette Volmer, õpetaja Reet Hallaste
II koht  Valga Põhikool 4
Kert Sinisalu, Kaarel Olesk, Artur, Rando Liiskmaa, Laura Sitik, Mirtel-Johanna Leinola, Roomet Siimann, Kerit Unt, õpetaja Urlika Koop
III koht  Valga Põhikool 1
Mihkel Lepik, Henry Abolin, Kristjan Suun, Siim Lahesoo, Christofer Mattias, Karl August Kits, Lysandra Pullerits, Irina, õpetaja Merike Kuld

Valgamaa koolinoorte meistrivõistluste tulemused

07. veebruar 2020

Valga Põhikooli II võistkond saavutas Valgamaa koolinoorte meistrivõistlustel saalihokis 6.-9. klasside poiste arvestuses I koha ja Valga Põhikooli III võistkond II koha.

Valga Põhikooli võistkond saavutas Valgamaa koolinoorte meistrivõistlustel korvpallis kuni 9. klasside poiste arvestuses III koha.

Meistrivõistlused saalijalgpallis

10. jaanuar 2020

Valga Põhikooli võistkond saavutas Valgamaa koolinoorte meistrivõistlustel saalijalgpallis 6.-9. klasside poiste arvestuses II koha.

Konkursid/võistlused

Luuleprõmm 2021

07. juuni 2021

2.a klassi õpilane, Mark Markus Tikk saab kiita eduka osalemise eest maakondlikul omaloominguliste luuletuste konkursil "Luuleprõmm", kus saavutas III koha.

Juhendaja Eve-Rita Peet

Matemaatika võistlusmäng e-Känguru

04. juuni 2021

11.-15. maini toimunud üleriigilisel matemaatika võistlusmängul e-Känguru esindasid Valga Põhikooli väga heal tasemel järgmised õpilased: