Olümpiaadid

Spordivõistlused

Jalgpalli meistrivõistlused

02. oktoober 2019

Valga Põhikooli võistkond saavutas Valgamaa koolinoorte meistrivõistlustel jalgpallis 6.- 9. klasside poiste arvestuses III koha

Karikavõistlused

Valga Põhikooli võistkond saavutas Valgamaa koolide maastikuteatejooksu karikavõistlustel 1.- 5. klasside arvestuses I koha

Valga Põhikool saavutas Valgamaa koolinoorte murdmaajooksu karikavõistlustel võistkondlikus arvestuses I koha

Konkursid/võistlused

Laskevõistlused Valka lasketiirus

11. november 2019

Seoses eduka osavõtuga 31.10.2019. Valka lasketiirus toimunud Zelta rudens 2019 õhupüssi

esindaja-juhendaja

Valga Põhikool kiidab Valga Keskraamatukogu poolt korraldatud „Suvelugemisvõistlusel“ osalenud õpilasi

16. september 2019

I koht

Susanna Aleshina 6.a klass (luges läbi kõik 16 raamatut)

Polina Kritševski 2.d klass  (luges läbi kõik 16 raamatut)

Mikroskoobifotode võistlus "Mikrofloora"

09. september 2019

Avaldame kiitust 6.d klassi õpilasele Marlett-Mariin Liblik, eduka osalemise eest Lüllemäe Põhikooli poolt korraldatud mikroskoobifotode võistlusel, kus õpilase tööd tunnustati rahva lemmiku tiitliga.