juhendaja Tiivi Rüütel

Spordivõistlused

Mr. Pritt minikäsipallimängud

05. märts 2020

Valga Põhikool 2 võistkond võitis Mr. Pritt minikäsipallimängud koolis 2020 Valgamaa etapi.

Mr. Pritt minikäsipallimängud koolis 2020 viies etapp mängiti 4. märtsil 2020 Valgas, Valga Põhikooli spordisaalis. Võistlustel osalesid 1.-3. klasside õpilased Valga Põhikoolist.
Valga etapil osales kokku neli võistkonda, kes selgitasid omavahel Mr. Pritt minikäsipallimängud koolis hooaja viienda etapi paremusjärjestuse.

I koht  Valga Põhikool 2
Egor Akulitš, Raven Ryan Arhipov, Greete Järvelaht, Markus Kroon, Keit Kruusamägi, Aaran Ovtšinnikov, Raimo Siimon, Lisette Volmer, õpetaja Reet Hallaste
II koht  Valga Põhikool 4
Kert Sinisalu, Kaarel Olesk, Artur, Rando Liiskmaa, Laura Sitik, Mirtel-Johanna Leinola, Roomet Siimann, Kerit Unt, õpetaja Urlika Koop
III koht  Valga Põhikool 1
Mihkel Lepik, Henry Abolin, Kristjan Suun, Siim Lahesoo, Christofer Mattias, Karl August Kits, Lysandra Pullerits, Irina, õpetaja Merike Kuld

Valgamaa koolinoorte meistrivõistluste tulemused

Valga Põhikooli II võistkond saavutas Valgamaa koolinoorte meistrivõistlustel saalihokis 6.-9. klasside poiste arvestuses I koha ja Valga Põhikooli III võistkond II koha.

Valga Põhikooli võistkond saavutas Valgamaa koolinoorte meistrivõistlustel korvpallis kuni 9. klasside poiste arvestuses III koha.

Meistrivõistlused saalijalgpallis

10. jaanuar 2020

Valga Põhikooli võistkond saavutas Valgamaa koolinoorte meistrivõistlustel saalijalgpallis 6.-9. klasside poiste arvestuses II koha.

Rahvastepalli võistlused

16. detsember 2019

Valga Põhikooli 3. klasside poiste koondvõistkond saavutas Eesti Koolispordi Liidu Dumle rahvastepalli Lõuna-Eesti piirkonnavõistlustel Valgas II koha.

Juhendaja Andris Uibo

Valga Põhikooli 3. klasside tüdrukute koondvõistkond saavutas Eesti Koolispordi Liidu Dumle rahvastepalli Lõuna-Eesti piirkonnavõistlustel Valgas 6. koha.

Juhendaja Reet Hallaste

Dumle rahvastepalli karikavõistlused

04. detsember 2019

Valga Põhikooli võistkond saavutas Valgamaa koolide Dumle rahvastepalli karikavõistlustel 1.- 3. klasside poiste arvestuses I koha.

Valga Põhikooli võistkond saavutas Valgamaa koolide Dumle rahvastepalli karikavõistlustel 1.- 3. klasside tüdrukute arvestuses I koha.

Konkursid/võistlused

Valga valla küberhügieeni veebipõhine viktoriin

14. veebruar 2020

Valga Põhikool korraldas Valga valla koolide vahel veebipõhise küberhügieeni viktoriini turvalise interneti päeva 2020 raames. Viktoriin oli mõeldud 6.-9. klassi õpilastele ja koosnes kahest voorust. Viktoriinis võtsid osa 63 võistkonda järgmistest koolidest: Valga Põhikool, Valga Priimetsa Kool ja Lüllemäe Põhikool.

Markus Tellman, Mairon ja Kristo 8. klassist saavutasid II koha.

Marten Kukumägi, Mattias Säre ja Ats Artur Kuhi 6. klassist saavutasid III koha.

Kõik teise vooru osalejad said tänukirjad ja meened ProgeTiigri programmist.

Juhendajad Jelena Stepanova ja Marge Gross

Luuletuse lugemise võistlus "Luuleprõmm"

13. veebruar 2020

Avaldame kiitust Valgamaa omaloominguliste luuletuste lugemise võistlusel „Luuleprõmm“ väga edukalt osalenud õpilastele: