Stuudium ja E-postkast

Konkursid/võistlused

Matemaatikavõistlus 99math

11:23 07. juuni 2020

3.d klassi õpilased osalesid 5. detsembril euroopasisesel matemaatikavõistlusel 99math ja saavutasid 8. koha (kokku osales 180 võistkonda).

Meeskonda kuulusid järgmised õpilased.: Keiu Kangro, Marten Piir, Kaarel Olesk, Kert Sinisalu, Laura Sitik.

Matemaatikavõistlus Matetalgud

11:23 07. juuni 2020

3.d klassi õpilased osalesid vabariiklikul matemaatikavõistlustel Matetalgud ja saavutasid 14. koha (kokku osales 515 võistkonda).

Meeskonda kuulusid järgmised õpilased: Keiu Kangro, Artur Kase, Getter Tiit, Marten Piir, Kristin Viirmaa, Laura Sitik, Kert Sinusalu, Mirtel Johanna Leinola, Kerit Unt, Sebastian Daniel, Kaarel Olesk, Renat Tšailo.

TÜ Hullu Teadlase VI teaduskonverents

14:29 03. juuni 2020

3. mail toimus veebivahendusel Tartu Ülikooli Hullu Teadlase VI teadukonverentsi “Ole terve!” finaal, kus Valga Põhikooli 2.d õpilased saavutasid oma vanusegrupis II koha.

Eelmisel aastal kuulutas Hull Teadlane välja uurimistööde konkursi 1.-3. klassi õpilastele. Konverentsil osalemiseks tuli õpilastel nelja nädala jooksul jälgida enda liikumisaktiivsust, uurida millised haigused kimbutavad eestlasi kõige enam ning panna kirja mõtted, kuidas rääkida rohkem tervislikust toidust.

Teaduskonverentsil esinesid: Kätriin Sõber, Maribel Pruli, Karola Koemets, Birgit Alliksaar ja Engel Viilup. Õpilasi juhendas Kairi Voode.

Palju õnne tublidele uurijatele!

Isamaaliste ja loodusluuletuste lugemise konkurss

13:43 28. mai 2020

20. veebruaril toimus Valga Keskraamatukogus Eesti Vabariigi aastapäevale pühendatud maakondlik isamaaliste luuletuste lugemise võistlus.
Iga võistleja esitas Eesti luuletajate loomingust kaks luuletust: loodusteemalise ja isamaalise.
Meie kooli õpilastest sai III koha Elisabeth Uibo (7.b, õp Ene Sõstar).
Eripreemia parima murdekeelse luuletuse esituse eest sai Alice Rüütel (6.b, õp Ulvi Karu).

Matemaatikavõistlus Matetalgud

10:43 21. mai 2020

3.c klassi õpilased osalesid vabariiklikul matemaatikavõistlustel Matetalgud ja saavutasid 5. koha.

Meeskonda kuulusid järgmised õpilased: Drevor Kirsch, Gregor Laine, Andero Nõgene, Birgit Kupits, Sandra Jõks, Rico - Rander Kasuk, Romet Nõgene, Sergo Solodkov, Denis Frolov, Eveliina Mihhalkin, Ana Maria Tammemägi, Priit Tiirats, Steven Sõmer.

19.05.2020 15:10

Loogiline loodusteadus