HARNO

Konkursid/võistlused 2021/2022

Maakondlik jõululuuletuste lugemise konkurss

12:56 09. detsember 2021

Teisipäeval, 7. detsembril toimus Valga keskraamatukogus maakondlik „Jõululuuletuste lugemise konkurss“.
Meie kooli õpilased saavutasid väga häid tulemusi:

1.-2.klassi arvestuses:
I koht Karolina Gudkova, juhendaja Virve Sinisalu
III koht Chris Robin Saavel, juhendaja Virve Sinisalu

Eripreemiad: Marleen Tammeorg, Rasmus Jõks, Simo Saarmann, juhendaja Virve Sinisalu

Etluskonkurss „Koidulauliku valgel“

08:04 09. detsember 2021

Esmaspäeval, 6. detsembril toimus Valga keskraamatukogus XXV üleriigilise etluskonkursi „Koidulauliku valgel“ Valgamaa eelvoor.

Tänavune Koidula kaasautor oli Jaan Kaplinski, kes sai tuntuks kõigepealt intellektuaalse humanistliku suunitlusega luuletajana, hiljem avaldas ta ka proosat: romaane, mälestusteraamatuid ja artiklikogumikke.

Fotokonkurss ,,Märka mind!"

09:56 15. november 2021

VAPRAMÄE-VELLAVERE-VITIPALU fotokonkursil ,,Märka mind!" osalesid julged loodusejälgijad:

Sandra Jõks 5.c
Laura-Liis Mürk 7.d
Kerli Ojamets 7.d
Sashkia Kaskpeit 7.d
Laura-Liis Saks 9.c
Sandra foto ,,Kännuseen“ pälvis eripreemia ja foto ,,Floksid“ internetihääletusel III koha.
Laura-Liisi foto ,,Mää“ pälvis internetihääletusel II koha.

Juhendaja Asta Tammeorg

Ettelugemisvõistlus "Ega mets tühi ole"

12:55 21. oktoober 2021

Esitleme kiituseks Valga Põhikooli 4.b klassi õpilase Kätri Lassi, kes saavutas maakondlikul ettelugemisvõistlusel "Ega mets tühi ole" Valga Keskraamatukogus I koha ning läheb edasi maakonda esindama Tallinnasse Eesti Lastekirjanduse Keskusesse.

4.b klassi õpilane Stella Začek saavutas ettelugemisvõistlusel III koha.

Juhenadaja Inna Kallas

Maakondlik ettelugemise võistlus

09:53 15. oktoober 2021

13.10 toimus Valga Keskraamatukogus maakondlik 4. klasside ettelugemisvõistlus “Ega mets tühi ole”.

I koht Kätri Lass (4.b kl), kes esindab Valga maakonda Tallinnas vabariiklikul ettelugemisvõistlusel.
II koha saavutas Elis Roosik (4.d kl)
III koha saavutas Stella Začek (4.b kl)

Eripreemia sai Mirte Laul (4.d kl)

Avaldame kiitust kõikidele julgetele lugejatele, kes andsid endast parima tihedas konkurentsis. Meie koolist pani ennast ette lugemises proovile üksteist õpilast.

Aitäh kõigile osalejatele ja neid juhendanud õpetajatele Inna Kallasele ja Kairi Voodele.

17.09.2021 10:45

Suvelugemine 2021