Konkursid/võistlused 2021/2022

Ettelugemisvõistlus "Ega mets tühi ole"

12:55 21. oktoober 2021

Esitleme kiituseks Valga Põhikooli 4.b klassi õpilase Kätri Lassi, kes saavutas maakondlikul ettelugemisvõistlusel "Ega mets tühi ole" Valga Keskraamatukogus I koha ning läheb edasi maakonda esindama Tallinnasse Eesti Lastekirjanduse Keskusesse.

4.b klassi õpilane Stella Začek saavutas ettelugemisvõistlusel III koha.

Juhenadaja Inna Kallas

Maakondlik ettelugemise võistlus

09:53 15. oktoober 2021

13.10 toimus Valga Keskraamatukogus maakondlik 4. klasside ettelugemisvõistlus “Ega mets tühi ole”.

I koht Kätri Lass (4.b kl), kes esindab Valga maakonda Tallinnas vabariiklikul ettelugemisvõistlusel.
II koha saavutas Elis Roosik (4.d kl)
III koha saavutas Stella Začek (4.b kl)

Eripreemia sai Mirte Laul (4.d kl)

Avaldame kiitust kõikidele julgetele lugejatele, kes andsid endast parima tihedas konkurentsis. Meie koolist pani ennast ette lugemises proovile üksteist õpilast.

Aitäh kõigile osalejatele ja neid juhendanud õpetajatele Inna Kallasele ja Kairi Voodele.

Osalemine majanduse e-olümpiaadil

11:45 11. oktoober 2021

Avaldame kiitust 8.d klassi õpilastele eduka osalemise eest vabariiklikus 7.-9. klasside majanduse e-viktoriinis. Junior Achievement Eesti programmi poolt saavad tunnustatud õpilased, kes kogusid 20 ja rohkem punkti:

1. Hanna-Liisa Kronberg,
  2. Laura-Ly Vaarend,
  3. Marlett-Mariin Liblik,
  4. Marten Rampe,
  5. Lisandra Vaher,
  6. Brigitta Medvedski,
  7. Frenk Valov,
  8. Heleriin Kuus,
  9. Anna Kunavitš,
  10. Brianna Paidra,
  11. Emilia Tšhailo,
  12. Sven Saarmann,
  13. Sofina Gafurova.

Juhendaja Maria Sikk.

Esinemine Valga Mihklilaadal 2021

11:42 11. oktoober 2021

Avaldame kiitust Valga Põhikooli 7.-9. klasside tantsurühmale Sikutajad esinemise eest väljaspool kooli Liivimaa Mihklilaadal 9. oktoobril 2021.

Osalesid: Sofina Gafurova (8.d), Frenk Valov (8.d), Hanna-Liisa Kronberg (8.d), Sivert Raide (9.b), Liis Põder (8.a), Riko Pähno (9.a), Laura Kasesalu (8.c), Eke Egor (9.b), Erik Patlep (9.b).

Juhendaja Maria Sikk.