Külalised saksa keele tunnis

13:22 11. märts 2014

Esmaspäeval, 10. märtsil käisid meie koolis saksa keele tunnis külas Valga Gümnaasiumi 11. klassi õpilased Sigrit Siht ja Anna Piir. Osa võtsid sellest üritusest 7 bc, 9 a ja 4 c klasside saksa keele õpilased. Sigrit ja Anna olid 2012 aasta sügisel 3 kuud vahetusõpilasteks Austrias Bregenzi linnas, mis asub Bodeni järve ääres.

Nende huvitava jutu kaudu, mida ilmestasid paljud fotod, saime teada vahetusõpilase elu ja õppimise võlust ja valust. Selle projekti raames oli neil võimalik käia ka Šveitsis, Itaalias, Saksamaal Berliinis ning Austria pealinnas Viinis ja Innsbruckis. Euroopas ringi reisides või elades on kahtlemata oluline osata saksa keelt. Kuulajate poolt küsimuste esitamisest oli märgata, et teema oli huvitav.

Ürituse korraldajateks olid Tiina Tiislär, Margit Tiislär ja Lea Kõrbe