Valga Põhikooli tervise – ja spordipäev „Maijooks“

13:31 22. aprill 2014

30. aprill 2014 Pedeli jõeäärne (virgestusala). Start ja finiš Pedeli rannamaja juurest.

Spordipäeva algus:   Tervisepäeva matk-jooks algus
5.-8.klassid algusega kell 10.00   5.-8.klassid algusega kell 10.30
2.-4.klassid algusega kell 12.30.   2.-4.klassid algusega kell 12.45

5.-8.klassid

Spordipäeva raames toimub teatejooks algusega kell 10.00.
Teatevahetused 10x270m (5 poissi + 5 tüdrukut).
Enne teatejooksu starti annab võistkonna esindaja (klassijuhataja) täidetud registreerimislehe, mis jääb stardikohtuniku kätte.

Tervisepäeva raames toimub matk-jooks algusega kell 10.30 paarides neile, kes ei osalenud  teatejooksus. Matkal võivad osaleda ka need õpilased, kes osalesid teatejooksus. Paarid moodustatakse vabalt oma või paralleelklassi õpilastest. Matka pikkus 2,7 km. Paarid täidavad enne starti kaardi, millele tuleb kontrollpunktides läbimise kohta märge teha ja finišis anda lõpukohtunikule. SINU SAMMUD LOEVAD!

2.-4.klassid

Spordipäeva raames toimub teatejooks algusega kell 12.30.
Teatevahetused 12x200m (6 poissi + 6 tüdrukut).
Enne teatejooksu starti annab klassijuhataja täidetud registreerimislehe, mis jääb stardikohtuniku kätte.

Tervisepäeva raames toimub matk-jooks algusega kell 12.45 paarides neile, kes ei osalenud  teatejooksus. Matkal võivad osaleda ka need õpilased, kes osalesid teatejooksus. Paarid moodustatakse vabalt oma või paralleelklassi õpilastest. Matka pikkus 2,7 km. Paarid täidavad enne starti kaardi, millele tuleb kontrollpunktides läbimise kohta märge teha  ja finišis anda lõpukohtunikule. SINU SAMMUD LOEVAD!

NB! Toitlustamise info klassijuhatajatelt.