2.e klassi õppekäik raamatukokku ja muuseumisse

08:25 13. oktoober 2014

2. e klass osales reedel, 10. oktoobril, õppekäigul raamatukokku ja muuseumisse. Raamatukogus tutvustati õpilastele raamatukogu ning erinevaid huvitavaid raamatuid, samuti räägiti raamatukogus kehtivatest reeglitest ning loeti koos ka raamatuid ja mängiti lauamänge.

Samuti said õpilased erinevate šabloonide järgi pilte joonistada.
Valga Muuseumis külastas 2.e klass maailmaharidusnädala raames korraldatud algklasside päeva, kus said õpilased teada palju uut ja huvitavat Aafrikast ning sealsest elust ning tutvuda erinevate sealtkandist pärit esemetega. Üheskoos mängiti pottidest ja loomanahast valmistatud trumme ning Eesti ja Aafrika rahvusvärvidega kaunistati paberliblikaid. Soovijad võisid ürituselt kaasa osta ka Valga Põhikooli vanema astme õpilaste poolt valmistatud magneteid ja kõrvarõngaid, millest saadavaga tuluga aidatakse Aafrikas elavaid lapsi.