3.c ja 3.d lõpetasid koos pidulikult esimese veerandi

13:03 20. oktoober 2014

3.c ja 3.d klassi õpilased pidasid veerandi viimasel päeval klassihommikut. Alustasime viktoriiniga, mille küsimused olid seotud looduse tundmise ja nuputamisega, vanasõnade ja vastandsõnade teadmisega, samuti oli ülesandeid, kus oli vaja loogilist mõtlemist. Võitjaks osutus võistkond „Kiisud“, mille koosseisu kuulusid: Anabel ,  Elis-Marie, Emma, Berit ja Kerttu, kes vastasid kõik küsimused õigesti.

Ka kõik teised võistlejad olid väga tublid ja auhinnaks oli kõigile ristsõnade lahendamise leht ning võitjatele ka väike kommikott. Järgmine tund oli mängude ja tantsude tund. Kõik õpilased said läbi laulumängude soome keelt harjutada ning loomulikult märgati mõlema klassi kõige osavamaid tantsijaid. Tantsiti ka eestlastele tuntud rahvatantsu „Kägara“, mis väga hästi välja tuli. Kolmanda tunni ajal vaatasime maanteeameti õpetlikku filmi „Helkur aitab!“, sest käes on pime aeg ja helkuri kandmine on väga vajalik. Tundide vaheajal saime näksida kodust kaasa toodud näkse. Päeva lõpus said õpilased kätte  oma I veerandi tunnistuse ja nüüd võib vaheaeg turvaliselt  alata. Pärast klassihommikut arvasid lapsed, et oli tore päev. Loodame, et meie õpetlikust päevast oli lastele palju kasu ja nad oskavad ka edaspidi meeskonnatööd teha ning teavad, et helkur on meie kõige odavam elukindlustus.

Õpetajad Virve ja Kristina