Tantsukool JJ-Street tõi koolitundi põnevust

19:44 21. jaanuar 2015

20.jaanuaril külastas Valga Põhikooli tantsukool  JJ-Street.  Õpilastel oli vahetundide ajal võimalus tutvuda tantsukooli tegemistega ning vaadata lahedaid tantsulisi etteasteid. Lisaks tõid JJ-Streeti tantsijad  9b, 9c, 6d, 6e ja 7a kehalise kasvatuse tundi põnevust ning õpetasid tüdrukutele hip-hop tantsu.

Meile esinesid Keit Mariet Jürgens, Karmeliina Sprenk, Grete Podnieks, Cristella Sumero ja Erika Kesvatera. Lisaks esinemisele juhendasid tantsutunde Kristin Arula, Ly Joakit, Michell Luik, Andriana Pikulova, Jekaterina Maslova ja Kristiina Lillepea. Lahe muusika ja hoogsad sammud viisid õpilased tantsulainele ning tantsukooli juhendaja Mari Venski sõnul on neil hip-hop tantsuga jätkamiseks potentsiaali küll.

JJ-Street on Eesti esimene ja suurim tänavatantsukool, mis tegutseb üle kogu Eesti. See on mõeldud ja avatud kõigile, kes soovivad saada uusi kogemusi ja õppida midagi originaalset.