Sõbranädala stiilseimad said tunnustatud

21:25 13. veebruar 2015

9-13. veebruaril toimus Valga Põhikoolis õpilasesinduse poolt korraldatud sõbranädala raames vahva stiilinädal ja sõbradisko.

Stiilinädal tõi igasse koolipäeva põnevust, sest koolimaja peal võis näha liikumas nii täpilistes, lillelistes, pidžaamades ja isegi kolhoosikitlites õpilasi ning õpetajaid. Paljud õpilased olid väga stiilipuhtad ja nii ei olnud mõnel õpilasel kolhoosipäeval isegi koolikotti tarvis, sest õpikuid sai mugavalt ämbris kanda.

Nädala kokkuvõttes osutusid stiilsemateks klassideks:

3.klasside arvestuses 3.c

4.klasside arvestuses 4.c

5.klasside arvestuses 5.d

6.klasside arvestuses 6.e

7.klasside arvestuses 7.a

8.klasside arvestuses 8.a

9.klasside arvestuses 9.d

1-2. klassid olid kõik tublilt stiilsed.

Töötajatest noppisid stiiliauhinnad aga muusikaõpetaja Siiri Põldsaar, õppejuht Andrus Murumaa ning eriauhinnad inglise keele õpetajad Kersti Piir ja Anne Rätsep. Stiilinädala fotokonkursi võitis aga 9.c klass.

Sõbranädal on kujunenud juba traditsiooniks ning igal aastal püüab õpilasesindus üllatada millegi uuega, olgu selleks siis uus väljakutsuv stiil või ühistantsude- ja mängudega sõbradisko.

Suur tänu korraldajatele ja osalejatele!