Militaarteemapargi perepäeval esinesid meie kooli 3. c klassi tantsulapsed ja tantsurühm Kurekell

08:57 27. veebruar 2015
24. veebruaril peab Eestimaa sünnipäeva. Sel puhul on meie kodumaa piduehtes ja toimuvad mitmed temaatilised üritused.
Militaarteemapargi perepäevale Valgas oli sombusest ilmast hoolimata tulnud palju huvilisi: kes politsei ja päästeteenistuse tehnikat imetlemas, kes Valga Koerteklubi etteasteid vaatamas või toredat kultuuriprogrammi nautimas.
Meie kooli tantsulapsed esitasid tubli kontsertpooltunni, millesse mahtus paar laulu ja mitmeid folkloorseid tantse, ka publiku kaasa haaramiseks. Vaatamata libedale tnatsuplatsile ja õrnale vihmasabinale, ei kadunud meie tublide tantsulaste suult naeratus ega silmist sära esinemise lõpuni. Ka Aktuaalne Kaamera kajastas Valgas toimunud perepäeva sündmusi ja taustal oli näha neidsamu särasilmseid tantsulapsi.

Elagu Eesti ja meie kõik!