Direktori vastuvõtud parimatele õpilastele ja nende vanematele toimuvad
1. ja 2. klasside õpilastele ja nende vanematele 1. juunil algusega kell 12:00
6. - 9. klasside õpilastele ja nende vanematele 1. juunil algusega kell 18:00
3. - 5. klasside õpilastele ja nende vanematele 3. juunil algusega kell 18.00
Vastuvõtud toimuvad Kungla 16 aulas
Vastuvõtule on kutsutud 208 õpilast koos oma vanemate ja õpetajatega:
Õpitulemused hindele „5“:
1.a klass õpetaja Ille Sõrmus
- Susanna Aleshina
- Helena Miia Härk
- Annabel Kaas
- Patrick Kallas
- Lisandra Porr
- Mikk Süsta
- Liis Põder
1.b klass õpetaja Inna Kallas
- Grethel Armenson
- Keiro Ilves
- Sandra Jänes
- Tristen Koop
- Kaisa Lill
- Ken Mets
- Kert Metsar
- Ksenija Parmenenkova
- Anette Roop
- Alice Rüütel
- Elisabeth Tsarjov
1.c klass õpetaja Terje Orula
- Laura Kasesalu
- Mattias Säre
- Nikita Georgijev
- Melani Melnik
- Gerda Reimann
1.d klass õpetaja Raili Avastu
- Ines Kiktenko
- Hanna-Liisa Kronberg
- Heleriin Kuus
- Loreena-Liisa Kängsepp
- Marlett-Mariin Liblik
- Lauri Lillemets
- Brigitta Medvedski
- Brianna Paidra
- Laura-Ly Vaarend
- Lisandra Vaher
- Fenk Valov
2.a. klass õpetaja Merike Kuld
- Melani Aasma
- Gerda Afanasjeva
- Ivar Golubenko
- Maarja Kurvits
- Hana-Annabel Seleznjov
- Klaudia Tammela
- Maria Tihhonova
- Riko Pähno
2.b klass õpetaja Reet Hallaste
- Romet Koemets
- Mirelle Lahesoo
- Erik Patlep
- Liina-Mai Põldsepp
- Alina Tamp
- Elisabeth Uibo
2.c klass õpetaja Tiina Fedotova
- Karmo Aab
- Kristofer Grant
- Marabella Karpats
- Nicolas Perejev
- Kar-Gregor Pruuli
- Laura-Liis Saks
- Elvira Umanets
2.d klass õpetaja Urlika Koop
- Daniel Velijev
- Kaspar Behrsin
- Katri Trompe
- Mairo Kallion
- Keidi Kartsepp
- Oliver Lehes
3.a klass õpetaja Anneli Lõoke
- Isaak Bondar
- Emma Hansson
- Kristo Hark
- Ken Rasmus Kiis
- Kenert Kond
- Grete Laine
- Elizabeth Lehtmets
- Henry Parts
- Lisandra Rästas
- Annabel Rüütel
- Kristella Sikk
- Sireli Sildnik
- Mark Taniel
- Melani Taniel
3.b klass õpetaja Airi Laine
- Daria Frolov
- Joonas Hunt
- Tormi Laul
- Andre Lepland
- Liisi Liivarand
- Maibret Urban
3.c klass õpetaja Virve Sinisalu
- Elis-Marie Eglit
- Anabel Carmen Kütt
- Emma Lepik
- Jan Romek Riit
- Kädi Rõõmus
3.d klass õpetaja Kristina Ploom
- Marta Laine
- Elis Sinisalu
- Kirke Tamm
- Liis Udras
- Victoria Varik
- Christopher Johannes Alasoo
- Enari Renee Kase
4.a klass õpetaja Eve-Rita Peet
- Lilli Maire Adson
- Alina-Lisett Anufrijeva
- Helina Kruus
- Kaile Kuus
- Sofia Lepman
- Anastassia Loskutova
- Sander Sepp
- Dan Šemeljov
- Artjom Šeršunovitš
- Sten Marten Voode
4.b klass õpetaja Ester Jürgen
- Edgar Kerk
- Inge-Karoline Pruus
4.c klass õpetaja Kristi Lee
- Laura Grante
- Käty Karpelin
- Ketlin Kopp
- Sandra Leppik
- Carmen Rääk
- Anette Sarv
- Andre Villemson
4.d klass õpetaja Ljudmila Hingla
- Elis Hain
- Säsil Johanson
- Romet Lepik
- Kristo Roosik
- Hanna-Liis Tammeorg
- Lauri Tiirats
- Robin Tomson
5.a klass õpetaja Siiri Põldsaar
- Triin Lass
- Kristjan Olesk
- Mari-Liis Taniel
- Lizanne Viirmaa
5.b klass õpetaja Ene Kivi
- Meribell Mõttus
- Arianne Reima
5.c klass õpetaja Katrin Timakova
- Kristjan Radsin
- Janely Rein
- Rando Roosik
- Andrea Saar
- Emma Emilie Sonne
- Jan Pezonen
- Lisete Trees
5.d klass õpetaja Kersti Piir
- Hanna-Liis Hain
- Merily Pelska
- Greete Loore Rimm
- Morris Tann
5.e klass õpetaja Eve-Mall Kirt
- Bert-Antony Bogdanov
- Birika Kerb
- Kirke Kivisoo
- Rasmus Liivamägi
- Margaret Peterson
- Ernst Põder
- Karl Robin Rimm
- Crystal Zalitis
6.a klass õpetaja Ester Kukk
- Kaisa Aab
- Eddi Tsirkov
- Karl-Robert Mõttus
6.b klass õpetaja Tiia Leinola
- Laura-Liis Loos
- Daniel Libin
6.c klass õpetaja Krista Hansen
- Keithy Faster
- Kristina Korobova
- Regina Reimaa
6.d klass õpetaja Ester Talu
- Angela Kits
- Kelly-Anete Koik
- Maria-Helena Noorlind
6.e klass õpetaja Külli Kukk
- Marve Vodi
7.a klass õpetaja Jane Koemets
- Kadi-Heike Kuus
- Jolant Rudus
- Silver Sepp
- Käthrin Kanep
- Airelika Tensberg
7.c klass õpetaja Anne Rätsep
- Linda Balodis
- Uku Laik
- Viktorija Liiv
- Marleen Elisabeth Must
- Anete Püvi
8.a klass õpetaja Tiivi Rüütel
- Madli Kuus
- Anastassia Makarova
- Anette Pärn
- Greete Riik
8.b klass õpetaja Marika Riit
- Oliver Daniel
- Denis Tihhonov
8.c klass õpetaja Toomas Duvin
- Sandra Vaikla
8.d klass õpetaja Svetlana Kljava
- Merlin Kägu
- Kevin Koik
- Beryt Paidra
9.a klass õpetajad Elke Olesk ja Kuldar Uibomägi
- Anna-Liis Mõttus
- Vlada Trussova
9.b klass õpetaja Ave Säks
- Natalija Golubenko
- Juliana Jepišova
- Brigitta Chrislea Saavel
9.d klass õpetaja Ene Sõstar
- Kristin Koskelainen
- Lisette Laanoja
- Maria Pibilota Murumaa
- Maileen Pillaroo
- Jessica Tops
Väga hea kooli esindamine maakondlikel, piirkondlikel ja vabariiklikel aineolümpiaadidel:
Kristjan Radsin 5.c I koht maakondlikul matemaatika olümpiaad
Käthrin Kanep7.a I-II koht maakondlikul vene keele olümpiaadil
Anete Püvi 7.c I-II maakondlikul vene keele olümpiaadil
- Kaileen Rei 8.a I koht piirkondlikul bioloogia olümpiaadil
- Marek Vodi 8.c I koht piirkondlikul keemia olümpiaadil
Kevin Koik 8.d I koht maakondlikul emakeele olümpiaadil
I koht maakondlikul matemaatika olümpiaadil
I koht piirkondlikul matemaatika olümpiaadil
5. koht vabariiklikul emakeeleolümpiaadil
Anna-Liis Mõttus 9.a I koht maakondlikul matemaatika olümpiaadil
- Aleksandra Komarova 9b I koht maakondlikul saksa keele olümpiaadil
- Kristin Saaron 9.b I koht inglise keele maakondlikul olümpiaadil
- Hanna Ring 9.c I koht maakondlikul emakeele olümpiaadil
- Hedi Kuhi 9.c I koht piirkondlikul kunstiolümpiaadil
III koht vabariiklikil kunstiolümpiaadil
I koht 4. klasside maakondlikul õpioskuste olümpiaadil - Käty Karpelin, Ketlin Kopp, Andre Villemson 4.c
Kooli esindamine maakondlikel, piirkondlikel ja vabariiklikel konkurssidel:
Andre Villemson 4.c I koht Valgamaa 4. klasside õpilaste ettelugemisvõistlusel
Janely Rein 5.c I koht maakondlik Vigurvända võistlusel
Ernst Põder 5.e I koht maakondlikul inglise keele võistlusel Spelling Bee
- Anna-Paulina Huttunen 8.c I koht õpilaskonkursil käsitöös
- Taimar Kaup 8.c I koht maakonna õpilaskonkursil töö- jatehnoloogiaõpetuses
6. koht vabariiklikul tehnoloogiaõpetuse õpilaskonkursil
Beryt Paidra 8d I koht maakondlikul isamaaliste luuletuste lugemise konkursil
- Virgo Park 8d I koht maakondlikul konkursil "Huvitav inglise keele tund"
Natalija Golubenko 9b I koht loovkonkursil ,,Valgamaa keskkonnaobjektid“
Maria Pibilota Murumaa 9d I koht maakondlikul õpilaskonkursil kodunduses
I koht Valgamaa noorte etlejate võistlusel „Koidulauliku valgel“
I koht Juhan ja Jakob Liivi loomingule pühendatud maakondlikul etlusvõistlus
Eripreemia 27. koolinoorte vabariiklik etluskonkurss
I koht Valgamaa Kooliteatrite festivalil - 3.c
Tunnuslause „Piim – päeva pärl!“ Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoja piimaprogrammile - 2.b 4. koht üle-eestilisel tantsufestivalil „Kuldne Karikas“ - Tantsutrupp Täheke
I koht maakondlikul infootsingu võistlusel - Kristin Koskelainen, Maria Pibilota Murumaa, Marge Tamm 9.d
Silmapaistvad tulemused spordis:
Dan Šemeljov 4.a I koht kõrgushüppes maakondlikul sisekergejõustiku meistrivõistlusel
Carmen Rääk 4.c I koht 600m jooksus maakondlikul sisekergejõustiku meistrivõistlustel
Mari-Liis Taniel 5.a I koht 200m ja 600m jooksus maakondlikul sisekergejõustiku meistrivõistlustel
I koht 25m ujumises Valgamaa koolinoorte meistrivõistlustel
I koht 500m jooksus Valgamaa koolinoorte murdmaajooksu meistrivõistlustel
- Henri Teder 5.a I koht 60 m tõkkejooksus ja kõrgushüppes TV 10 Olümpiastarti Valgamaa II etapil ning
I koht kaugushüppes TV 10 Olümpiastarti Valgamaa III etapil
Rando Roosik 5.c I koht 60m ja 600m jooksus maakondlikul sisekergejõustiku meistrivõistlustel
- Hannes Jaakson 5.d I koht EV 97. aastapäevale pühendatud maakondlikul Noorte Karikavõistlustel õhupüssist laskmises ja maakondlikul Noorte Karikavõistlustel õhupüssist laskmises
- Steven Pariis 6.a I koht Jaanikese Jahinduse OÜ korraldatud võistlusel õhupüssist laskmises
- Kermo Kuld 6.b I koht 200m jooksus maakondlikul sisekergejõustiku meistrivõistlustel
Daniel Libin 6.b I koht 60m tõkkejooksus maakondlikul sisekergejõustiku meistrivõistlustel
Laura-Liis Loos 6.b I koht 50m ujumises Valgamaa koolinoorte meistrivõistlusetel
- Gregor Roop 6.b I koht 1000m jooksus Valgamaa koolinoorte murdmaajooksu meistrivõistlustel
- Kadi Kmito 6.c I koht kuulitõukes TV 10 Olümpiastarti Valgamaa III etapil
Regina Reimaa 6.c I koht Valgamaa koolinoorte murdmaasuusatamise meistrivõistlustel
Kelly-Anete Koik 6.d I koht 60m tõkkejooksus ja kaugushüppes maakondlikul sisekergejõustiku meistrivõistlustel
- Gregor Lepik 6.e I koht 60m tõkkejooksus ja teivashüppes TV 10 Olümpiastarti Valgamaa II etapil,
I koht kõrgushüppes ja kuulitõukes TV 10 Olümpiastarti Valgamaa III etapil,
I koht 1000m jooksus Valgamaa koolinoorte murdmaajooksu meistrivõistlustel,
I koht 1000m jooksus Valgamaa koolinoorte karikavõistlustel murdmaajooksus ja Eesti sisekergejõustiku meistrivõistlustel 5. koht kolmikhüppes
- Ats Niitov 7.b I koht 50m ujumises Valgamaa koolinoorte meistrivõistlusetel
Denis Tihhonov 8.b I koht EV 97. aastapäevale pühendatud maakondlikul Noorte Karikavõistlustel õhupüssist laskmises ja maakondlikul Noorte Karikavõistlustel õhupüssist laskmises
- Laura Trašanov 8.b Eesti sisekergejõustiku meistrivõistlustel III koht kuulitõukes ja kõrgushüppes ning 6. koht kaugushüppes
- Adeliina Suvi 8.c I koht 500m jooksus Valgamaa koolinoorte karikavõistlustel murdmaajooksus
- Sandra Kmito 8.d I koht 50m ujumises Valgamaa koolinoorte meistrivõistlustel
Kevin Koik 8.d Eesti sisekergejõustiku meistrivõistlustel 6. koht teivashüppes
- Andres Pahva 9.a I koht EV 97. aastapäevale pühendatud maakondlikul Noorte Karikavõistlustel õhupüssist laskmises ja Jaanikese Jahinduse OÜ korraldatud võistlusel õhupüssist laskmises
- Andreas Malleus 9.b I koht 50m ujumises Valgamaa koolinoorte meistrivõistlustel
Võistkondlikult silmapaistvad sportlikud saavutused:
- I koht Valgamaa koolinoorte karikavõistlus maastikuteatejooksus
- I koht Valgamaa koolide karikavõistlustel rahvastepallis
- I koht EKSL Valga maakonna saalijalgpallis
- I koht Valgamaa koolide maastikuteatejooksu karikavõistlustel algklassidele
- I koht Valgamaa koolinoorte 6.-9.klassi poiste jalgpalli meistrivõistlustel
- III koht vabariiklikul Eesti Koolispordi Liidu karikavõistlustel maastikuteatejooksus