4.c klassiõhtul õpiti kokkama

15:40 01. juuni 2015

29.mail kogunes 4.c klass kooli kodunduse klassi, et seal klassiõhtuks koos süüa teha. Õpilased jaotati 4 meeskonda. Koos õpiti valmistama kartulisalatit, pizzat, viineripirukaid, kaneelisaiu, keelekesi, vahvleid ja jäätisekokteili. Õpilased ei piirdunud ainult oma meeskonnaga, liiguti ühest meeskonnast teise, et silm peal hoida, kuidas midagi valmistatakse. Poisid avastasid, et lehttaignast viineripirukate meisterdamine on nii lihtne.

Kui toit valmis sai, siis kaeti laud ja hakati enda valmistatud toitu maitsma. Lemmikuks osutusid vahvlid. Peale kõhutäit siirduti oma klassi, kus algas viimase veerandi loetud raamatute ettekannete esitlus. Sel veerandil pidi igaüks läbi lugema ühe vabalt valitud Andrus Kivirähki raamatutest. Meie klassi lemmikraamatuteks osutusid „Kaka ja kevad“ ning „Karneval ja kartulisalat“. Peale esitlust saabus kaua oodatud vaba aeg, mis läks sujuvalt üle padjasõjaks. Enne magama minekut luges Carl Cevin meile vabatahtlikult unejuttu.

4.c klassijuhataja Kristi Lee