Foto: Kristian Kruuser
Virve Sinisalu

Valgamaa aasta õpetaja on Virve Sinisalu

09:26 05. oktoober 2015

2. oktoobril kuulutati välja Valgamaa aasta õpetaja, kelleks osutus meie kooli klassiõpetaja Virve Sinisalu.

Õpetaja Virvet hinnatakse kui aktiivset klassijuhatajat, kes ka koolivälisel ajal laste jaoks olemas on ning üheskoos osaletakse erinevatel üritustel nii maakonnas kui üle-eestiliselt. Koostöös Siiriga Põldsaarega osalesid õpetaja Virve klassiõpilased kooliteatrite festivali maakondlikus voorus ning pälvisid esikoha. Sama näidendiga osaleti ka vabariiklikul kooliteatrite festivalil. Hiljem kutsuti lapsi esinema mitmetesse maakonna koolidesse ja lasteaeda.

Lisaks erinevatele esinemistele koolis ja Valga linnas on õpetaja Virve rahvatantsuring üles astunud nii maakonna kui ka piirkondlikul tantsupeol.

Virve õpilased on tublilt osalenud olümpiaadidel ning õpetaja korraldatud heategevusüritustel.

Allikas: http://tankla.net/142-uudised/2831-valgamaa-aasta-opetaja-tiitli-paelvis-valga-pohikooli-opetaja-virve-sinisalu.html