Kadrilaupäeva vahvad külalised

09:09 26. november 2015

Kadrilaupäeval, esimese lumega saabusid 1. b ja 2. c klassi külalised. Külla tulid kadrisandid.

Kadriema Monika tuli oma perega koolilastele kadrikombeid tutvustama. Kadrisandid kontrollisid  laste lugemisoskust, esitasid mõistatusi ning korraldasid ringmänge. Kaasa oli võetud vokk ning  iga soovija sai voki taga istuda ning proovida voki tallamist. Suurt elevust tekitas kadrititt, kes pissis põrandale loigukese. Hakkajad poisid proovisid üle voki hüppamist. Ka õpetajale anti ülesanne. Õpetajal tuli sõrmedega heegeldada. Enne teele asumist soovisid kadrisandid lastele ja õpetajale rohkesti õnne ja tervist. Särasilmil saadeti kadrisandid  teele.

Rõõm on tõdeda, et meie lastevanemate hulgas on tegusad ja traditsioone hindavad vanemad ja vanavanemad. Aitäh vahvale kadriperele ning  Miia ja Loora.emale.

Õpetajad Terje ja Krista