Valga Põhikooli õpilased osalevad vabatahtlike õppereisil Tallinna 22.01.2016

08:19 19. jaanuar 2016

Meie kooli 26 noort vabatahtlikku saavad osaleda 22.01.2016 toimuval õppereisil Tallinna. Reisikava on põnev ja hariv. Esmalt on plaan külastada Euroopa Liidu maja, kus vabatahtlikust tegevusest räägib maaelu arendaja ja Riigikogu liige Tanel Talve. Migratsiooni teemal räägib Riigikogu Euroopa Liidu asjade komisjoni liige Mihkel Raud. Seejärel toimub Lennusadama ja TTÜ innovatsiooni- ja ettevõtluskeskuse MEKTORY külastus.

Õppereis on preemiaks ja tunustuseks Valga maakonna 2015. aasta aktiivsetele noortele vabatahtlikele. Need on 13-26- aastased noored, kes leiavad aega vabatahtlikuks tegevuseks ja kel on taskus Tankla vabatahtliku pass. Vaata lisaks http://tankla.net/tankla/vabatahtliku-pass.html

Õppereisi korraldavad Europe Direct teabekeskus - Valgamaa, Valga maavalitsus, Valgamaa Noorsootöökeskus Tankla, Valgamaa Arenguagentuur, Kaitseliidu Valgamaa malev, Valga Avatud Noortekeskus ja Valgamaa Rajaleidja keskus.