Luulekonkurss „Sõbralik Eesti“

11:14 04. veebruar 2016

Veebruar on Eesti Vabariigi sünnipäevakuu ja ka kuu, mil sõbrapäeva tähistatakse. Meie kooli 5.-9.klasside õpilased on luuletanud palju toredaid luuletusi teemal „Sõbralik Eesti“.  Kõige toredamad nendest võiksid jõuda konkursile.

Selleks kirjutab õpilane oma luuletuse A4 paberile ja lisab sellele lehele oma pseudonüümi ehk varjunime. Seejärel vajab ta ümbrikut, mille peale kirjutab sama varjunime ja klassinumbri. Ümbriku sisse paneb lehekese oma pärisnime ja klassinumbriga ja kleebib ümbriku kinni.

Õpetaja Eve-Malle kabinetis nr 409 on avatud konkursi „Sõbralik Eesti“ luulesahtel, kuhu õpilane toob oma luuletuse „Sõbralik Eesti“ ja ümbriku enda andmetega. Sahtel läheb lukku teisipäeval, 9.veebruaril kell 15.00. Luuletamiseni!