Sepikoja õppepäev 24.05.2016

12:00 25. mai 2016

Loodusõpetuse, füüsika, tehnoloogiaõpetuse ja ajaloo vahelise lõimiva õppetunni värskes õhus viis läbi meie kooli vilistlane, sepp Mihkel Saul. Ta tutvustas sepatöö ajalugu, sepistamise tingimusi, erinevaid sepatööriistu, sepaks õppimise võimalusi. Julgemad õpilased said võimaluse proovida sepistamist. Koos meisterdati meie koolile õnnenael.

Seos õppekavaga: soojusülekanne, aine olekud, soojuspaisumine ja aine tihedus, soojuspaisumise arvestamine, jõud, keha omadused, kehade vastastikmõju, kehade elastsus ja plastsus, deformatsioon, jõudude rakenduspunktid;
Õppetunnis arendasime järgmisi üldpädevusi: matemaatika- ja loodusteaduste- ning tehnoloogialane pädevus, ettevõtlikkuspädevus, suhtluspädevus.

Loodusainete töörühm LATT