2. b klassi õpilaste kontsert-klassiõhtu

10:12 27. mai 2016

Mõned päevad enne üritust said kõik vanemad ilusad isevalmistatud kutsed, kus anti teada, et kolmapäeva õhtul ootavad kõik 2. b klassi õpilased oma vanemaid klassiõhtule, et näidata õppeaasta jooksul õpitud ning välja mõeldud esinemisnumbreid.

Kell 18 saabusid lapsevanemad kaunilt ehitud aulasse kontserti kuulama ja vaatama. Lapsed olid põnevil ning emad-isad ootusärevuses.

Esitusele tuli kolm võimast, kaunihäälset ühislaulu, palju huvitavaid, südamlikke ja naljakaid luuletusi, mida kõik õpilased suure õhina ja uhkusega ette kandsid.

Jälgida sai  mustkunsti  ja põnevaid keemiakatseid.

Tublimad moosekandid esitasid pillilugusid klaveril, viiulil, kitarril. Kontserdile järgnes ka maiustamine ning vanematele pisike koosolek, kus jagati nõuandeid viimaseks nädalaks koolis ja ka kogu suveks.

Aitäh, armas klassijuhataja  Inna ja muusikaõpetaja Merike, vahva kontserdi eest!