3.e ja 5.c klassi meeldejääv õppekäik

16:35 27. mai 2016

Kolmapäeval, 25. mail käisid  3.e ja 5.c klassi õpilased koos klassijuhatajatega õppekäigul. Seekord külastati Tõrva linna ja selle lähiümbrust. Päev algas Vanamõisa järve ümbruse külastusega. Kuigi hommik oli jahedavõitu, ei heidutanud see kedagi, sest see andis mõnusa  alustuse kogu päevale. Järve ääres tegid õpilased õpetaja Merly juhendamise järgi hommikuvõimlemise harjutusi.

Järgnevalt uudistasime Helme koopaid ja linnuse varemeid. Seejärel suundusime Tõrva linnamäele - olime Veski järvest ja selle kaunist ümbrusest lummatud. Pärast lõunasööki saime karastavat vett allikast - täitsime pudelid puhta ja külma veega ning suundusime edasi Helme Koduloomuuseumisse. Muuseumis oli väga põnev! Saime teada uut ja huvitavat meie esivanemate tööde ja tegemiste kohta. Oma õppekäigu lõpetasime Koorküla liivakoopa külastamisega. Oli väga huvitav ja lõbus õppekäik!