Direktori vastuvõtud parimatele õpilastele ja nende vanematele toimuvad
1. ja 2. klasside õpilastele ja nende vanematele 1. juunil algusega kell 12:00
6. - 9. klasside õpilastele ja nende vanematele 1. juunil algusega kell 18:00
3. - 5. klasside õpilastele ja nende vanematele 3. juunil algusega kell 18.00
Vastuvõtud toimuvad Kungla 16 aulas
Vastuvõtule on kutsutud 213 õpilast koos oma vanemate ja õpetajatega:
Väga heade õpitulemustega õpilased:
1.a klass, klassijuhataja Eve-Rita Peet
1.b klass, klassijuhataja Krista Hansen
1.c klass, klassijuhataja Kristi Lee
1.d klass, klassijuhataja Ester Jürgen
2.a klass, klassijuhataja Ille Sõrmus
2.b klass, klassijuhataja Inna Kallas
2.c klass, klassijuhataja Terje Orula
2.d klass, klassijuhataja Kairi Voode
3.a klass, klassijuhataja Merike Kuld
3.b klass, klassijuhataja Reet Hallaste
3.c klass, klassijuhataja Tiina Fedotova
3.d klass, klassijuhataja Urlika Koop
4.a klass, klassijuhataja Anneli Lõoke
4.b klass, klassijuhataja Airi Laine
4.c klass, klassijuhataja Virve Sinisalu
4.d klass, klassijuhataja Kristina Ploom
5.a klass, klassijuhataja Elke Olesk
5.b klass, klassijuhataja Ene Sõstar
5.c klass, klassijuhataja Merly Tootmaa
5.d klass, klassijuhataja Lii Luts
6.a klass, klassijuhataja Siiri Põldsaar
6.b klass, klassijuhataja Ene Kivi
6.c klass, klassijuhataja Katrin Timakova
6.d klass, klassijuhataja Kersti Piir
6.e klass, klassijuhataja Eve-Mall Kirt
7.a klass, klassijuhataja Ester Kukk
7.b klass, klassijuhataja Maimu Vismann
7.c klass, klassijuhataja Toomas Duvin
7.d klass, klassijuhataja Ester Talu
7.e klass, klassijuhataja Külli Kukk
8.a klass, klassijuhataja Jane Koemets
8.b klass, klassijuhataja Karin Kütimets
8.c klass, klassijuhataja Anne Rätsep
9.a klass, klassijuhataja Tiivi Rüütel
9.b klass, klassijuhataja Marika Riit
9.c klass, klassijuhataja Hanna Albi
9.d klass, klassijuhataja Svetlana Kljava
Väga hea kooli esindamine maakondlikel, piirkondlikel ja vabariiklikel aineolümpiaadidel:
Inderk Nõmm | 2.c | I koht maakondlikul matemaatikaolümpiaadil | |
179. | Erik Patlep | 3.b | I koht maakondlikul matemaatikaolümpiaadil |
Meribell Mõttus | 6.b | I koht ajaloo-olümpiaadil | |
Kristjan Radsin | 6.c | I koht matemaatikaolümpiaadil | |
I koht inglise keele olümpiaadil | |||
Jolanta Rudus | 8.a | I-II koht saksa keele olümpiaadil | |
180. | Kadi-Heike Kuus | 8.a | I koht emakeeleolümpiaadil |
181. | Mia-Marleen Lõiv | 8.b | I koht inglise keele olümpiaadil |
182. | Carol Põldsaar | 8.c | I koht kunstiolümpiaadil |
Anette Pärn | 9.a | I koht inglise keele olümpiaadil |
I koht 4. klasside maakondlikul õpioskuste olümpiaadil – Elis-Maire Eglit, Emma Lepik, Jan Romek Riit
Kooli esindamine maakondlikel, piirkondlikel ja vabariiklikel konkurssidel:
Janeli Rein | 6.c | I koht "Viguränt" individuaalses aeglussõidus | |
183. | Karl Robin Rimm | 6.e | I koht "Viguränt" individuaalses aeglussõidus |
Kristjan Radsin | 6.c | I koht vabariiklikul "Joonistusvõistlusel 2015" | |
Kevin Koik | 9.d | Ergutuspreemia maakondlikul Juhan Ja Jakob Liivi koolinoorte etlusvõistlusel |
I ja II koht vabariiklikul Hullu Teadlase II teaduskonverentsil "Muld kui kuld" (2.d klass)
Peaauhind 2.d klassile keskkonnateadlikku käitumist propageerivas vabariiklikus kampaanias „Ei killerkotile“
Eriauhind Janne Kurvitsale ja Meribell Mõttusele keskkonnateadlikku käitumist propageeriva vabariiklikus kampaanias „Ei killerkotile“
I koht maakonnas ja vabariigis minifirmale Illuminati:
184. Kiur Kimmel
185. Danvar Lendre
Anna-Paulina Huttunen
Tunnustus "Parim kool" Võrumaa kutsehariduskeskuse projektis "Toidumaja talvistele külalistele“ 2.d klassile
Eripreemia üleriigilisel teaduslahingul – Beryt Paidra, Kevin Koik ja Danvar Lendre
I koht piirkondlikul matemaatikavõistlusel „Nuputa“:
186. Andre Nelk
187. Säsil Johanson
Kristjan Radsin
188. Rando Roosik
I koht Valgamaa Kooliteatrite festivalil
I koht 5.b klassi (Merili Reede, Inge-Karoline Pruus, Jacklyn Talm, Edgar Kerk), 6.a klassi (Mari-Liis Taniel, Triin Lass, Kristjan Olesk, Lizanne Viirmaa) ja 7.c klassi (Arro Tahur, Urmet Põder, Keithy Faster, Regina Reimaa) võistkondadele maakondlikus mälumängus „Öökull"
Žürii lemmiku tiitel mängule „Trips-traps-trull “Vabariiklikul vabariiklikul virtuaalsel käsitöönäitusel ,,Uus elu" – Mette Post, Linda Heero
Silmapaistvad tulemused spordis:
189. | Gregor Lepik | 7.e | I koht Eesti B-vanuseklassi sisekergejõustiku meistrivõistlustel kolmikhüppes |
I koht EKSL vabariiklikul kergejõustikuvõistlusel palliviskes; | |||
I koht Valgamaa koolinoorte 2015/2016. a sisekergejõustiku meistrivõistlustel 200 m, 60 tõkkejooksus ja kuulitõukes; | |||
I koht Valgamaa koolinoorte 2016. a kergejõustiku meistrivõistlustel kettaheites, odaviskes ja kuulitõukes | |||
190. | Laura Trašanov | 9.b | I koht EKSL vabariiklikul kergejõustikuvõistlusel kõrgushüppes; |
I koht Valgamaa koolinoorte 2015/2016. a sisekergejõustiku meistrivõistlustel 60 m tõkkejooksus, kaugushüppes, kõrgushüppes ja kuulitõukes; | |||
I koht Valgamaa koolinoorte 2016. a murdmaajooksu meistrivõistlustel 500 m jooksus; | |||
I koht Valgamaa koolinoorte 2016. a kergejõustiku meistrivõistlustel kaugushüppes, kõrgushüppes ja kuulitõukes | |||
191. | Kristo Luht | 8.c | I koht EKSL vabariiklikul kergejõustikuvõistlusel kõrgushüppes |
Kevin Koik | 9.d | I koht EKSL vabariiklikul kergejõustikuvõistlusel kaugushüppes; | |
I koht EKSL vabariiklikul kergejõustikuvõistlusel kõrgushüppes; | |||
I koht Valgamaa koolinoorte 2015/2016. a sisekergejõustiku meistrivõistlustel 60 m tõkkejooksus | |||
Dan Šemeljov | 5.a | I koht Valgamaa koolinoorte 2015. a murdmaajooksu individuaal-võistkondlikel karikavõistlustel 500 m jooksus; | |
I koht Valgamaa koolinoorte 2016. a ujumise meistrivõistlustel 25 m ujumises; | |||
I koht TV 10 olümpiastarti Valgamaa III etapil kaugushüppes ja teivashüppes | |||
I koht TV 10 olümpiastarti Valgamaa IV etapil kettaheites | |||
Carmen Rääk | 5.c | I koht Valgamaa koolinoorte 2015. a murdmaajooksu individuaal-võistkondlikel karikavõistlustel 500 m jooksus; | |
I koht Valgamaa koolinoorte 2015/2016. a sisekergejõustiku meistrivõistlustel 200 m ja 600 m jooksus ning 60 m tõkkejooksus; | |||
I koht Valgamaa koolinoorte 2016. a murdmaajooksu meistrivõistlustel 500 m jooksus; | |||
I koht Valgamaa koolinoorte 2016. a kergejõustiku meistrivõistlustel 100 m ja 800 m jooksus; | |||
I koht Valgamaa kabe meistrivõistlustel; | |||
I koht TV 10 olümpiastarti Valgamaa II etapil 60 m tõkkejooksus; | |||
I koht TV 10 olümpiastarti Valgamaa IV etapil kaugushüppes ja 600 m jooksus | |||
Mari-Liis Taniel | 6.a | I koht Valgamaa koolinoorte 2015. a murdmaajooksu individuaal-võistkondlikel karikavõistlustel 500 m jooksus; | |
I koht TV 10 olümpiastarti Valgamaa IV etapil 600 m jooksus | |||
Cätrin Rikka | 7.d | I koht Valgamaa koolinoorte 2015. a murdmaajooksu individuaal-võistkondlikel karikavõistlustel 500 m jooksus; | |
I koht Valgamaa koolinoorte 2016. a murdmaajooksu meistrivõistlustel 500 m jooksus; | |||
I koht Valgamaa koolinoorte 2016. a kergejõustiku meistrivõistlustel 400 m jooksus ja kaugushüppes | |||
Kelly Anette Koik | 7.d | I koht Valgamaa koolinoorte 2015/2016. a sisekergejõustiku meistrivõistlustel 60 m tõkkejooksus ja kõrgushüppes; | |
I koht Valgamaa koolinoorte 2016. a kergejõustiku meistrivõistlustel odaviskes; | |||
I koht TV 10 olümpiastarti Valgamaa I etapil teivashüppes; | |||
I koht TV 10 olümpiastarti Valgamaa II etapil 60 m tõkkejooksus; | |||
I koht TV 10 olümpiastarti Valgamaa III etapil kõrgushüppes | |||
192. | Adeliina Suvi | 9.c | I koht Valgamaa koolinoorte 2015/2016. a sisekergejõustiku meistrivõistlustel 60 m ja 300 m jooksus |
193. | Kaia Taba | 7.e | I koht Valgamaa koolinoorte 2015/2016. a sisekergejõustiku meistrivõistlustel kaugushüppes; |
I koht TV 10 olümpiastarti Valgamaa I etapil 60 m jooksus | |||
194. | Maksim Ivanov | 4.b | I koht Valgamaa koolinoorte 2015/2016. a sisekergejõustiku meistrivõistlustel kõrgushüppes; |
I koht Valgamaa koolinoorte 2016. a kergejõustiku meistrivõistlustel kõrgushüppes | |||
195. | Adrian Utsar | 6.c | I koht Valgamaa koolinoorte 2015/2016. a sisekergejõustiku meistrivõistlustel kõrgushüppes |
Hardi Vanaveski | 8.b | I koht Valgamaa koolinoorte 2016. a murdmaajooksu meistrivõistlustel 1000 m jooksus | |
196 | Käroli Kõvask | 4.a | I koht Valgamaa koolinoorte 2016. a murdmaajooksu meistrivõistlustel 500 m jooksus; |
I koht Valgamaa koolinoorte 2016. a kergejõustiku meistrivõistlustel 300 m jooksus | |||
197. | Kristella Tiri | 2.b | I koht Valgamaa koolinoorte 2016. a kergejõustiku meistrivõistlustel 60 m ja 300 m jooksus ning palliviskes |
198. | Roman Tanin | 3.b | I koht Valgamaa koolinoorte 2016. a kergejõustiku meistrivõistlustel kõrgushüppes |
199. | Kadi Kmito | 7.c | I koht Valgamaa koolinoorte 2016. a kergejõustiku meistrivõistlustel kuulitõukes; |
I koht TV 10 olümpiastarti Valgamaa III etapil kuulitõukes | |||
200. | Kirill Balihhin | 7b | I koht Valgamaa koolinoorte 2016. a kergejõustiku meistrivõistlustel 400 m jooksus; |
I koht TV 10 olümpiastarti Valgamaa IV etapil palliviskes | |||
201. | Ott-Mait Põldsepp | 9.d | I koht Valgamaa koolinoorte 2016. a kergejõustiku meistrivõistlustel kuulitõukes |
Sivert Raide | 3.b | I koht Valgamaa kabe meistrivõistlustel | |
Emma Hansson | 4.a | I koht Valgamaa kabe meistrivõistlustel | |
202. | Karl Robert Mõttus | 7.a | I koht Valgamaa kabe meistrivõistlustel |
203. | Lilli-Maire Adson | 5.a | I koht Valgamaa koolinoorte 2016. a ujumise meistrivõistlustel 25m ujumises |
Laura-Liis Loos | 7.b | I koht Valgamaa koolinoorte 2016. a ujumise meistrivõistlustel 50m ujumises | |
204. | Joosep-Joona Paut | 7.b | I koht Valgamaa koolinoorte 2016. a ujumise meistrivõistlustel 50m ujumises |
Jolanta Rudus | 8.a | I koht Valgamaa koolinoorte 2016. a ujumise meistrivõistlustel 50m ujumises | |
205. | Sander Verte | 9.c | I koht Valgamaa koolinoorte 2016. a ujumise meistrivõistlustel 50m ujumises |
206. | Hannes Jaakson | 6.d | I koht Valgamaa koolinoorte meistrivõistlustel õhupüssist laskmises |
207. | Denis Tihhonov | 9.b | I koht Valgamaa koolinoorte meistrivõistlustel õhupüssist laskmises |
208. | Kermo Kuld | 7.b | I koht TV 10 olümpiastarti Valgamaa I etapil 60 m jooksus ja kaugushüppes |
209. | Daniel Tiivel | 5.c | I koht TV 10 olümpiastarti Valgamaa I etapil 60 m jooksus |
210. | Marianne Juus | 7.e | I koht TV 10 olümpiastarti Valgamaa II etapil kaugushüppes |
Daniel Libin | 7.b | I koht TV 10 olümpiastarti Valgamaa II etapil 60 m tõkkejooksus; | |
I koht TV 10 olümpiastarti Valgamaa IV etapil 1000 m jooksus | |||
211. | Ragnar Suvi | 5.c | I koht TV 10 olümpiastarti Valgamaa II etapil kõrgushüppes |
212. | Janar Tirrand | 7.c | I koht TV 10 olümpiastarti Valgamaa III etapil kõrgushüppes |
213. | Robin Heinjärv | 7.c | I koht TV 10 olümpiastarti Valgamaa III etapil kuulitõukes |
Võistkondlikult silmapaistvad sportlikud saavutused:
I koht Valgamaa koolinoorte meistrivõistlustel jalgpallis