Foto: www.cybercamps.com

Tule kingi meie õpilastele oma kogemusi ja teadmisi ehk kodanikupäeval kogukond kooli

09:34 19. oktoober 2016

Ootame 25. novembril kodanikupäevale pühendatud koolipäeva raames lapsevanemaid, vilistlasi, koostööpartnereid ja teisi kogukonna liikmeid õpilastele tunde andma.

Tule jaga laste ning noortega oma huvitavaid teadmisi, erilisi oskusi ja põnevaid kogemusi. Kui sa juba tead, millisele klassile ja millist tundi võiksid läbi viia, siis võta vastava aineõpetajaga ühendust. Kui sa pole veel päris kindel, siis anna endast märku arendus- ja noorsootööjuhile, kes aitab sulle sobiva tunni leida. Kontaktid: maria.sikk@valgapk.edu.ee, 59128145. Võimalusel ootame infot hiljemalt 21. novembriks.

Kodanikupäeva tähistatakse Eesti Vabariigis 26. novembril ja see on ellu kutsutud teadvustamaks kodanikustaatust. Ühtlasi soovitakse selle tähtpäevaga tõsta kodanikuuhkust.

Maria Sikk

Arendus- ja noorsootööjuht