2.a klassi õppekäik Valga Maavalitsusse

10:13 29. november 2016

23.11 käis 2.a klass Valga Maavalitsuses. Danieli ema Eili Järve organiseeris meile õppekäigu. Maavalitsuse majas tegi ringkäigu avalike suhete juht Kaja Mõts, kes rääkis veidike maja ajaloost ja tutvustas lastele, mis hetkel kusagil ruumis toimub. Maavanema kabinetis oli õpilastel tore võimalus Margus Lepiku töötoolil istuda ja mõelda, mida tuleks selleks teha, et seda ametit pidada. Perekonnaseisuametnikud Evi Koop ja Anne Puller tutvustasid enda töökohustusi. Peaspetsialist hariduse alal ja alaealiste komisjoni sekretär Ivi Tigane võttis õppepäeva kokku mõningate lapsi puudutavate seadustega. I. Tigane rääkis koolikohustuse täitmisest jm õpilasi huvitavatel teemadel. Lapsed said aktiivse koostöö eest tunnustada. Täname Eili Järvet huvitava õppekäigu korraldamise eest!

Eve-Rita Peet

2.a klassijuhataja