Valga Põhikooli 3.d klass võitis kaks keskkonnakäpa auhinda

08:30 05. juuni 2017

04.06.2017 kuulutati Tallinna Loomaaia keskkonnahariduskeskuses välja selle aastase Keskkonnakäpa konkursi laureaadid. Konkursile esitati kokku 43 tööd.

Valga maakonnast esitati lapsevanemate poolt keskkonnakäpa auhinnale Valga Põhikooli 3.d klass ja õpetaja Kairi Voode.

2014. aastast välja antava auhinna eesmärk on tunnustada koole, lasteaedu, õpilasrühmasid, õpetajaid ning mitteformaalse keskkonnahariduse keskuseid ja looduskoole tulemusliku tegevuse eest keskkonnateadlikkuse suurendamisel ja säästvat arengut toetavate väärtushinnangute ning hoiakute kujundamisel.

Keskkonnakäppasid antakse välja neljas kategoorias – Tubli tegutseja, Õnnelik õppija, Tark tarbija ja Kogukonna kaasaja –, lisaks Rahva lemmiku auhinnad.

Tänavuste võitjate seas oli ka Valga Põhikooli 3.d klass.

Võideti kaks auhinda: Kogukonna kaasaja 2017 ja Rahva lemmik 2017. Keskkonnakäpa parimaid autasustatakse puidust käpaga.