4. klasside ettelugemise võistlus "Kõik on kõige targemad"

21:06 12. oktoober 2017

20. oktoober on Eestis ettelugemise päev ja selle tähistamiseks toimub traditsiooniliselt vabariiklik 4. klasside ettelugemise võistlus "Kõik on kõige targemad".
Täna, 12. oktoobril toimus Valga Keskraamatukogus maakondlik ettelugemise võistlus.

Valga Põhikooli 4.b klassist osales 4 õpilast: Alice Rüütel, Kaisa Lill, Anette Roop ja Ksenija Parmenenkova ja 4.d klassist Marlett-Mariin Liblik, Laura-Ly Vaarend ning Heleriin Kuus, kes kõik olid väga-väga tublid ja pälvisid tänukirja. Kokku osales maakonnast 15 väga tublit ettelugejat.

I koha sai 4.b klassist Ksenija Parmenenkova, kes on oodatud osalema Tallinnas Vabariiklikul finaalvõistlusel 21. oktoobril kell 12.00. Hoiame talle kõvasti pöialt!
II koha sai 4.b klassi õpilane Anette Roop. Palju õnne!
Kiitus teile Ksenija, Anette, Kaisa, Alice, Marlett-Mariin, Laura-Ly ja Heleriin!