Kunstikuu näitus "Väikesest saab suur" kasvab ja areneb

14:50 15. november 2017

Novembri algusest saati täienevad Valga Põhikooli seinad vaikselt fotode ja maalidega. Nii nagu käesoleva aasta kunstikuu teemagi ütleb: väikesest saab suur, on ka meie näitus kasvav ja arenev.

Kooli II korruse koridorides on üleval õpetaja Jane Koemetsa ja õpilase Angela Kitse loodusfotod ning Valka Kunstikooli õpilaste siidimaalid, I ja III korrusel õpilaste tundides valminud tööd ning Maria Siku väike maalikomplekt rahvatantsijatest.

Sel aastal tahame tähelepanu juhtida sellele, et ka väikeste tegude ja asjadega saab teha rõõmu, selleks pole alati vaja professionaale või tipptehnikat. Näiteks on õpetaja Jane Koemetsa pildid tehtud lihtsa telefoniga, kuid tabatud hetked imelised.

Näitus kulmineerub detsembri alguses, kui koolimaja I korrusele tulevad uued Valka Kunstikooli tööd.

Maria Sikk

Arendus- ja noorsootööjuht